gru 292011
 

Anomid

W ostatnim czasie nastąpiły dwie ważne aktualizacje na stronach Portalu Galaxy PBF. Pierwszą z nich jest aktualizacja działu Techniki Mocy, w którym to dziale dodany został artykuł na temat funkcjonowania i działania mocy wewnątrz gry – przeczytać można m.in o obronie i wyczerpaniu, które powoduje korzystanie z mocy. Druga aktualizacja dotyczy działu Grywalne Rasy, do którego dodane zostały trzy nowe, dostępne dla postaci użytkowników rasy są to: Anomid, Rattataki oraz Togruta – którymi od dziś można się już rejestrować w grze. W najbliższym czasie rozstrzygnięcie trwającego konkursu, dalsze informacje na temat Questów a także na nowy rok niespodzianka – nowy dział z dużą ilością ciekawych danych i informacji, już wkrótce!

 

gru 192011
 

Z dniem 20 Grudnia rusza kolejny, coroczny konkurs na PBF-ie Galaxy. Konkurs zmienia jedynie swą nazwę, ze świątecznego na zimowy. W tym roku jest to konkurs na najlepszą pracę dotyczącą Galaxy. Dopuszczalne są formy: filmików, komiksów, obrazków, opowiadań oraz piosenek. Jury złożone będzie z trzech Mistrzów Gry, z tym, że to GM wybierze pracę zasługującą na pierwsze miejsce, a GM2 i GM3 wybiorą pozostałe dwie, mieszczące się na podium konkursu prace. Na koniec najważniejsza informacja, a więc informacja dotycząca nagród, z przyjemnością informuję, że nagrodą za pierwsze miejsce będzie pełna wersja gry Star Wars: The Old Republic, natomiast nagrodą za drugie i trzecie miejsce będą poziomy i przedmioty w grze. Wszystkie prace należy wysłać w postaci prywatnej wiadomości GM’owi do końca roku, z dniem 31 Grudnia kończy się przyjmowanie prac, a 2 Stycznia zostanie ogłoszeni zwycięzcy i opublikowane zostaną wszystkie przysłane na konkurs prace. Zapraszamy do udziału!

Naboo Quest

 Tagged with: , ,
gru 032011
 

Rozpoczął się na Galaxy nowy Quest – zadanie zbiorowe. Zapisało się 9 osób, acz z uwagi na limit miejsc przyjętych zostało 7 postaci [Warred, Pikiel, Jow’ova, Ithan, Mick Adler, Velox, Castin Torve]. Quest już się rozpoczął i kolejni gracze wkrótce dotrą do punktu rozpoczęcia rozgrywki, każdy na swój własny, uargumentowany fabularnie sposób. Quest obejmie XII aktów, choć jego dynamika może doprowadzić do rozrostu fabuły podczas rozgrywki. Jak sama nazwa wskazuje misja dotyczyć będzie planety Naboo, choć nie jest to jedyna lokalizacja, na której przyjdzie zmagać się użytkownikom z trudnościami jakie ich napotkają. Królowa planety jest w tarapatach, na pomoc ruszą najemnicy, najdziwniejsza kompania jaką widział PBF, współpracować będą usiłowali: szaleniec-wookiee, renegat-sith i owad-jedi. Quest dopiero się zaczyna, z biegiem czasu pojawi się więcej informacji na temat przebiegu postępującej fabuły…