gru 042012
 

Formy Mocy

Rzadko zdarza się, że dodajemy na Galaxy całkowicie nowy dział zasad. Ostatni raz była to 'strategia wojskowa’, tym razem oddajemy do użytku dział Formy Mocy. Od tej chwili formy mocy wchodzą w powszechny użytek wszystkich użytkowników mocy na Galaxy. W dziale tym dowiecie się co to takiego w ogóle są formy mocy, poznacie też ich cztery opisane rodzaje. W tym momencie każdy użytkownik mocy na forum [powyżej 10 poziomu, ci poniżej nie mają żadnej] otrzymuje formę Force Channel. Jeśli zechcecie nauczyć się którejś z innych form musicie odbyć swą postacią stosowne szkolenie w akademii lub pod okiem trenera, czy też przy pomocy holocronu.

Formy Mocy powstały jako odpowiedź na prośby graczy grających klasami takimi jak Consular, czy Inquisitor. Klasy te nie miały bonusów do form walki mieczem świetlnych i brakowało im swoistego 'drzewka rozwoju’ – od tej chwili to się zmieni.

lis 212012
 

Pustynna Burza

Meldujemy o drobnych poprawkach na portalu Galaxy. Po pierwsze naprawiliśmy wszystkie obrazki klas w dziale Klasy Postaci, dodanych zostało kilka modeli uzbrojenia z The Old Republic do działu broń, doszedł także całkowicie nowy model statku do działu statki kosmiczne – Wanderer-class transport. Drobne poprawki nie ominęły także innych działów.

W następnej kolejności planowany jest update planet na forum [polegający na dodaniu około 15 nowych planet], zmiany nie ominą też portalu, a konkretniej: klas postaci i podstawowego Podręcznika do gry, gdzie dodanych zostanie kilka ustępów.

Tymczasem nadal trwa Quest Pustynna Burza. Po wielu perturbacjach i zgonach drużyna powoli odkrywa sekrety Tuskenów. Wkrótce na Tatooine dobiegnie końca część Questa poświęcona tajemnicom Krayt. Wraz z początkiem drugiej części questa na Tatooine przybędą także nowi gracze.

Już wkrótce kolejne wieści. Doniesiemy także co nieco o grupie graczy, która usiłuje podbić planetę Saleucami…

sie 212012
 

Nadszedł czas na rozpoczęcie Galaxy Questu: Pustynna Burza. Większość uczestniczących w queście graczy dotarła lub zmierza już w stronę Tatooine. W rozgrywce wezmą udział: Nereel [Fringe], HK-56 [Fringe], Lando Corliss [Fringe], Velox [Fringe], Miranda Zu [Fringe], Kham [Fringe], Viki Una [Republika], Darkah [Imperium Sith], Varn Sayen [Imperium Sith] oraz Darth Silon [Imperium Sith]. Lokacje są gotowe i dopracowane, przeciwnicy i sojusznicy czekają na swoją kolej… Quest planowo potrwać ma dwa miesiące, choć długość jego trwania może się zmienić. Wraz z kolejnymi etapami questu na portalu pojawią się informacje dotyczące przebiegu historii i kolejnych, najważniejszych wydarzeń. Na zakończenie questa planowana jest sesja chatowa, o której więcej w przyszłości…

Quest uważam za rozpoczęty!