paź 142013
 

Mind Shard

Wraz z dzisiejszym dniem dokonany został update działu Techniki Mocy, poza niewielkimi zmianami w poziomach wymaganej mądrości do opanowania poszczególnych technik do spisu dodanych zostało aż 12 nowych technik mocy, w tym: Shadow Vision, Mind Shard, Crush Opposition, Force Freeze, Force Sustenance, Force Scribe, Force Scattering, Odojinya, Force Possession, Touch of the Kiin’Dray, Force walk oraz Enhance Force Sensitivity. W najbliższym czasie kolejne aktualizacje działów.

lip 012013
 

Zakończył się Turniej Rocznicowy Galaxy, w ramach którego wyłoniony został Gracz Roku 2013 Galaxy. Graczem roku został Darth Silon, który w finale pokonał Sevra’Krejansa w pojedynku na Malachor V i tym samym osiągnął swój drugi triumf w turnieju, po raz pierwszy wygrywając wcześniej w roku 2010.

Na podium poza Sevrem’Krejansem znalazła się także Tara Śivali, która pokonała w walce o trzecie miejsce Nola Luunę w pojedynku na Ambrii.

Razem z zakończonym turniejem i fotokonkursem tym samym dobiegają końca obchody 7-lecia gry. Kolejne konkursy na Galaxy już w zimie.

cze 022013
 

Dziś mija 7 lat od powstania Galaxy PBF. Dokładnie 2 czerwca 2006 roku gra pojawiła się w polskim internecie. Przez wszystkie te lata działaliśmy a setki postaci graczy zawitały w naszym wirtualnym świecie Gwiezdnych Wojen. Gra podróżowała już prawie przez wszystkie okresy gry, były chwile gdy grało zaledwie kilka osób, były też takie kiedy biliśmy kolejne rekordy userów i jednocześnie świat gry przemierzało po 50 użytkowników.

Dziś wiem jedno, 7 lat temu stworzyłem coś co żyje o wiele, wiele dłużej niż bym się tego spodziewał. Galaxy przeżyło wszystkich swoich konkurentów i pozostaje w chwili obecnej najstarszą grą typu PBF ze świata Star Wars w polskim internecie. Z 211 332 postami, 4078 tematami i łącznie 1023 zarejestrowanymi użytkownikami jesteśmy też jednym z największych for w świecie gier rpg, czy polskiego fandomu Star Wars.

7 rocznica istnienia gry przypada w chwili szczególnej, od roku Galaxy stoi na własnym serwerze i nie zależy już od kaprysów darmowych serwerów. To także teraz, jak nakazuje już 7 letnia tradycja, odbędą się rocznicowe eventy. Zapisy do urodzinowego turnieju już rozpoczęły się na forum, świętowanie potrwa co najmniej kilka tygodni i zakończy się wyłonieniem Gracza Roku. Wkrótce także więcej informacji na temat innych konkursów.

 

Pozostaje mi tylko podziękować wszystkim graczom, przyjaciołom i współpracownikom i życzyć Galaxy jeszcze wielu udanych lat działania 🙂