gru 112019
 

Kolejny Update w zasadach gry na Portalu Galaxy. Tym razem prezentujemy wam zupełnie nowy dział: Talenty, gdzie znajdziecie listę talentów, które wasze postacie mogą wybierać wraz z rozwojem i progresją w grze. Co każdy piąty poziom twoja postać otrzymuje jeden punkt do zainwestowania w dowolny talent, wszystkie z nich posiadają też kilka stopni, które dają dodatkowe profity i jest to bardzo dobry sposób na to by zwiększyć liczbę posiadanych umiejętności lub zdobyć specjalne zdolności dla twojej postaci. Poza tym działem zmieniona i rozbudowana została także mechanika związana z umiejętnością Przeczucie, które odtąd odpowiada też za ogólne szczęście twojej postaci. W najbliższym okresie spodziewajcie się aktualizacji działu Broń. A także – tradycyjnej loterii świątecznej, która będzie na forum już 23 grudnia!

lis 172019
 

Tym razem naprawdę ogromny update na forum. Prezentujemy wam całkowicie nowe i odświeżone jeszcze Klasy Postaci, gdzie pojawiła się klasa Senate Guarda. Poza tym odświeżone i po wielkim wysiłku całkowicie przerobione zostały Grywalne Rasy, gdzie znajdziecie teraz wiele nowych grywalnych ras, w tym: Filar-Nitzan, Gossam, Karkarodon, Kiffar, Lasat, Lahsbee, Yuzzum.

Jednocześnie dodana została mechanika Pochodzenia, o której przeczytacie też w dziale Grywalne Rasy, karty Pochodzenia są wyróżnione ciemnym kolorem. Pochodzenie związane jest z wybraną przez was planetą pochodzenia i daje dodatkową opcję wymiany punktów. Dodana została też grafika dla Droidów, które mają od tej pory swój własny bonus na rozpoczęcie gry. Na dłuższy czas robimy sobie przerwę z Update’ami, spodziewajcie się jeszcze tylko zaktualizowanej mechaniki obrażeń w dziale Broń. Niech moc będzie z wami!

cze 032019
 

Już za dwa dni okrągła rocznica istnienia gry. Z tej okazji skończona została całościowa aktualizacja zasad. Całkowicie przerobiony i przebudowany został dział Pancerze. Odtąd punkty wydawane na Wigor można inwestować w zdolność Pancerz, która wpływa później na to, jakiego pancerza może używać twoja postać. Aktualizacji uległ też dział Broń. Z okazji tej aktualizacji w dziale Walka z dystansu znajdziecie nową kategorię strzelecką do inwestowania punktów walki z dystansu, którą jest Shotgun. Poza tym rocznicowa aktualizacja dotknęła też dział Grywalne rasy, gdzie dodanych zostało aż dziesięć nowych ras: Cosian, Delphidian, Dowutin, Drabatan, Frigosian, Harch, Koorivar, Lutrillian, Melitto, Vuvrian. W dziale Technologia znajdziecie teraz listę cybernetycznych Implantów. Uzbrojenie okrętowe natomiast odnajdziecie w dziale Statki kosmiczne, gdzie dodany został też myśliwiec: Chiss Talon Interceptor. Poza tym już 6 czerwca rozpoczyna się Wielki Turniej Galaxy, którego drabinka jest właśnie losowana. 6 czerwca rozpoczyna się też Konkurs Twórczości oraz Drugi Wielki Quiz Galaxy!