Maj 122019
 

duinuKolejny update na Portalu Galaxy. Tym razem zmiany dotknęły aż trzy działy gry i znacząco wpłyną one na mechanikę rozgrywki. Przede wszystkim silnie zmieniony został system przyznawania nagród, czyli dział Heroic.

Od tej pory wystarczy 20 poziom (zamiast 35) by na stałe zdobyć jeden z punktów. Dodatkowo zmianie uległa też zasada przyznawania punktów i pojawiają się one od razu po spełnieniu wymagań przez waszą postać. Poza tym zmienione i zaktualizowane zostały nagrody Heroic wraz ze swoim działaniem, które w wielu przypadkach uległo zmianie. Doszły też cztery zupełnie nowe nagrody, które zastąpiły cztery stare, są to nagrody: Baza, Karbonit, Wizja i Typowy Przedstawiciel. Od tej pory zdobywanie punktów heroic będzie więc raczej prostsze i bardziej przystępne dla świeżych użytkowników. *Postacie, które osiągnęły już obecnie 20 poziom automatycznie otrzymały dziś punkt heroic, punkt ten nie jest jednak przyznawany za martwe postacie z przeszłości i jeśli wasza obecna postać nie ma w tym momencie 20 poziomu to dostanie go dopiero wtedy, kiedy go wbijecie.

pykeW dziale Pojazdy doszło natomiast do poważnej przebudowy, poszerzenia opisów oraz dodane zostały liczne modele pojazdów, które wymienione są w listach. Kolejna istotna aktualizacja dotknęła dział Grywalne Rasy, gdzie dodane zostały cztery bardzo rzadkie rasy, a także jedna nowa. Kolejno są to: Aing-Tii, Baragwin, Duinuogwuin (znani też jako Gwiezdne Smoki), Yuuzhan Vong oraz równie interesujący Pyke. W najbliższym czasie spodziewajcie się znacznej aktualizacji działu Uzbrojenie z dodaniem wielu nowych modeli pancerzy. Powoli szykować też już możecie się do tradycyjnego, rocznicowego Wielkiego Turnieju Galaxy, którego 13-ta edycja rozpocznie się już w czerwcu w towarzystwie urodzinowych konkursów.