Pancerze

 

Cztery mandaloriańskie pancerze

W Galaktyce używanych jest wiele zbroi, czy to przez armie, czy też łowców nagród, najemników i innych. Większość z nich to mające chronić przed lekkimi obrażeniami pancerze wykonane np. z plastoidu, czy z innych lekkich materiałów nieobciążających zbytnio nosiciela takiego wyposażenia. Zbroje dodatkowo wyposażone mogą być w komunikatory, wizjery, mocowania do broni specjalnego typu i wiele więcej różnych dodatków mogących decydować o tym, jak bardzo sprzęt ten jest użyteczny. W tym dziale znajdziesz  listę dostępnych pancerzy wraz z informacjami na ich temat.

Kondycja i Pancerz

Zbroje dzielą się na lekkie, średnie oraz ciężkie. W zależności od typu pancerza by uniknąć negatywnych modyfikatorów potrzebujesz kolejno: 10/30/120 punktów Kondycji.

Ujemne modyfikatory

Zbroje nie są bez konsekwencji dla ruchliwości gracza i mogą już na poziomie fabularnym uniemożliwiać wykonanie pewnych manewrów, czy skoków. Pancerze niedostosowane punktowo do możliwości gracza odbierają mu od -25% do -100% Ataku i Obrony w zależności od tego, jak ciężki pancerz jest noszony i jak wiele punktów Kondycji brakuje postaci gracza do spełnienia jego wymagań.

Szkolenia

Każdorazowa inwestycja w Pancerz nie wymaga odbycia odpowiedniego szkolenia. Jeśli chcesz nosić konkretny, ciężki pancerz musisz jednak odbyć kolejne treningi z trenerem, innym wojownikiem, postacią, czy postacią gracza, która zna się już na noszeniu pancerza rodzaju, który cię interesuje i chcesz nosić. Szkolenia są szczególne trudne i muszą być ponawiane w przypadku najcięższych pancerzy, muszą też odbyć się fabularnie i zająć określoną ilość czasu.

Stopnie pancerzy

Pancerze dzielą się na rodzaje, które decydują o ich wytrzymałości (HP):

  • Wytrzymałość pancerza 10 – 100 | Pancerz lekki
  • Wytrzymałość pancerza: 100 – 500 | Pancerz średni
  • Wytrzymałość pancerza: 500 – 1000 | Pancerz ciężki
Modyfikowanie pancerzy

Każdy gracz może dowolnie modyfikować pancerze i zmieniać ich materiał, a także instalować dodatki itd. Wymaga to oczywiście posiadania odpowiednich, inżynierskich zdolności lub przekazania pancerza do odpowiedniego warsztatu. Wraz z rosnącą wytrzymałością danej zbroi rośnie też jej wymóg punktów Pancerza. Podstawowe materiały z których wykonuje się pancerze to: skóra, plastal, plastoid, durastal, czy sztuczne tkaniny. Wiele pancerzy zawiera także domieszki lub całe płyty wykonane z odpornych na miecze świetlne tworzyw, którymi są: phrik, beskar, neuranium, czy cortosis. Cortosis jako jedyny materiał nie tylko wytrzymuje, ale też wyłącza miecz świetlny przy dotyku. W przypadku dodatków wyposażenia pewną inspiracją mogą być dla ciebie pancerze w tym dziale, z których wiele zawiera różne dodatkowe gadżety. We własnym pancerzu możesz też oczywiście montować wynalazki według swoich pomysłów. Pancerze na każdym stopniu mogą mieć różne niepodatności, np. na miecze świetlne, obrażenia elektryczne, obrażenia jonowe, obrażenia ogniowe, zagrożenia biologiczne, czy na próżnię. Są też możliwe efekty mocy nakładane przez zbrojmistrzów posługujących się nią dające bonusy do technik określonej strony mocy, czy dodające ataku/obrony mocy. Pancerze mogą mieć też niepodatność na blastery w różnym zakresie.

Działanie pancerzy

Pancerze działają w sposób analogiczny do Punktów Życia, a ich skuteczność określa ich własna Wytrzymałość. Jeśli gracz ma na sobie pancerz to ten chroni go przed obrażeniami dopóki ataki przeciwnika nie zbiją jego Wytrzymałości do zera. Pancerze posiadają jednak pewien procent stref niechronionych, gdzie nie gwarantują ochrony. Poza tym mogą chronić dalej w miejscach, które nie zostały wcześniej uszkodzone i zachować tam pełną lub większą ochronę. W czasie zadawania obrażeń stosuje się rzuty, czy natrafiły one na chronione strefy Pancerza, czy też na te niechronione.

  • Przykładowo: jeśli twój Pancerz ma Wytrzymałość 100, a otrzymasz obrażenia z karabinu snajperskiego równe 20, to Wytrzymałość Pancerza spadnie do 80 w miejscu uderzenia pocisku
  • Jeśli nosisz Pancerz z 10% stref niechronionych, to każdy atak twojego przeciwnika ma 10% szans na to, że spenetruje i uderzy w ciebie z pominięciem Pancerza, jeśli twój przeciwnik dobrze rozpozna twój pancerz i wyceluje w niechronioną strefę – szanse mogą jeszcze wzrosnąć
  • Każdy pancerz z listy poniżej może zostać zmodyfikowany do dowolnego stopnia, wprawny inżynier może też nadawać mu niepodatności na różne rodzaje obrażeń oraz efektów, da się też modyfikować pancerze by zmniejszała lub zwiększała się ich strefa chroniona, a pancerze poniżej to głównie najczęściej spotykane wersje danej zbroi bez podanego stopnia pancerza
  • Ceny pancerzy zależą od jakości i wahają się w zależności od punktów Wytrzymałości zbroi, jej ekwipunku i sposobu wykonania
  • Pancerze, które posiadają strefę chronioną powyżej 75% powodują dodatkowe utrudnienia i dają ujemne modyfikatory przy korzystaniu z technik mocy, co oznacza, że każda technika mocy może wymagać dodatkowego Punktu Akcji w zależności od rodzaju, a znaczna ich część w ogóle nie może być już użyta podczas noszenia takiego pancerza

 

Lista używanych pancerzy
Combat Suit

Popularny, skórzany napierśnik chroniący klatkę piersiową.

Materiał: skóra
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 35%

 

 

Blast Armor

Ochrona stworzona głównie dla korpusu i używana najczęściej w lekkich, skórzanych wariantach.

Materiał: skóra
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 55%

 

 

Badlands Explorer Armor

Skórzana zbroja na całe ciało. Zapewnia dodatkową, lekką ochroną i jest przewiewna w upalnych warunkach.

Materiał: skóra
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 80%

 

 

Bandit Armor

Lekki, bardzo popularny wśród podziemia przestępczego pancerz zapewniający dodatkową ochronę przed obrażeniami.

Materiał: lekka durastal i skóra
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 85%

 

 

Skiff Guard Armor

Lekki pancerz z durastalowym napierśnikiem i dodatkowymi elementami wykonanymi ze skóry.

Materiał: durastal i skóra
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 70%

 

 

Imperial Cadet Armor

Bardzo lekki, imperialny pancerz przeznaczony dla kadetów, a także zwiadowców w warunkach niebojowych. Zapewniający minimum ochrony.

Materiał: tworzywa sztuczne
Wyposażenie: naręczny komunikator, lokalizator
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 50%

 

 

Nomad Armor

Lekki pancerz idealny na trudne warunki atmosferyczne, wykonany z lekkiej durastali i specjalnych tkanin, z maską z filtrem.

Materiał: lekka durastal, tkanina
Wyposażenie: maska z filtrem
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 65%

 

 

Frenzied Warrior Armor

Pancerz będący lekkiej konstrukcji ochroną, przeznaczoną głównie dla wojowników, którzy nie chcą ograniczeń w walce.

Materiał: skóra, tkanina
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikator, wzmacniane rękawice
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 55%

 

 

Space Engineer Armor

Pancerz, który składa się w zasadzie ze wzmocnionego, skórzanego napierśnika, dwóch rękawic oraz gogli, występujący zazwyczaj w parze ze skórzanymi spodniami i koszulą. Jest częstym wyborem inżynierów.

Materiał: wzmocniona skóra, skóra
Wyposażenie: gogle z wizjerem, linka z hakiem, naręczny paralizator, złącze mocy
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 50%

 

 

Hoth Defender Armor

Skórzana, lekka zbroja na całe ciało przeznaczona na mroźne warunki. Zapewnia lekką ochroną nie krępując ruchów i posiada wewnętrzny system grzewczy.

Materiał: skóra i tworzywa sztuczne
Wyposażenie: maska, klimatyzacja wewnętrzna
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 70%

 

 

Dune Stalker Armor

Skórzana, lekka zbroja na całe ciało przeznaczona na upalne warunki. Zapewnia lekką ochroną nie krępując ruchów i posiada wewnętrzny system chłodzący.

Materiał: skóra i tworzywa sztuczne
Wyposażenie: maska, klimatyzacja wewnętrzna
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 55%

 

 

Imperial field agent armor

Lekki pancerz zapewniający minimum ochrony, wykorzystywany przez agentów Imperium do zwykłych zadań wymagających dodatkowego zabezpieczenia.

Materiał: skóra, plastoid
Wyposażenie: gogle z wizjerem, noktowizją, podczerwienią, naręczny komunikator
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 65%

 

 

Taskmaster Suit

Lekki płaszcz wykonany ze wzmocnionej skóry z elementami wykonanymi z lekkiej durastali będący częstym wyborem kryminalistów.

Materiał: skóra i lekka durastal
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 33%

 

 

J-34 Biocontainment Suit

Lekki kostium wzmocniony tworzywami sztucznymi, którego główne zadanie to ochrona przed skażeniami biologicznymi oraz promieniowaniem.

Materiał: tworzywa sztuczne
Wyposażenie: maska z dużym zapasem tlenu, klimatyzacja, wizjer z podczerwienią
Niepodatność: zagrożenia biologiczne, promieniowanie, próżnia
Strefa chroniona: 80%

 

 

Duelist Armor

Lekki pancerz posiadający wzmocniony, durastalowy napierśnik i dodatkowe, skórzane elementy będący częstym wyborem szermierzy.

Materiał: skóra i lekka durastal
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 55%

 

 

Imperial Scout Armor

Lekka zbroja używana przez imperialnych zwiadowców oraz żołnierzy sił specjalnych podczas misji zwiadowczych i rekonesansu.

Materiał: tkanina i plastoid
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 60%

 

 

Spymaster Armor

Pancerz będący na wyposażeniu republikańskich zwiadowców i sił wywiadowczych, oferujący ochronę przy minimalnej wadze.

Materiał: tkanina i lekka durastal
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 60%

 

 

Old Republic Armor

Staroświecki pancerz przez wieki używany przez republikańskich żołnierzy. Od ponad 100 lat używany głównie przez niezależnych i na odseparowanych, biednych światach.

Materiał: wzmacniana skóra
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 60%

 

 

Elite Regulator Armor

Nowoczesny pancerz używany głównie przez niezależnych oraz dość często przez rozmaitych pilotów, znany ze swojej wszechstronności.

Materiał: durastal, wzmacniana skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem i małym zapasem tlenu
Niepodatność: próżnia
Strefa chroniona: 65%

 

 

Seeker Armor

Pancerz wykonany z lekkiej durastali, a także specjalnej skóry. Posiadający wbudowane złącze mocy. Wykorzystywany głównie przez zwiadowców i poszukiwaczy.

Materiał: durastal, skóra, tworzywa sztuczne
Wyposażenie: hełm z przesłoną, wizjerem, noktowizją, złącze mocy
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 65%

 

 

Battle-Hardened Armor

Lekki pancerz wykonany ze wzmocnionej skóry i specjalnych płatów tworzywa sztucznego. Jego głównym celem jest chronić przed obrażeniami, lecz nie przeszkadzać. Stosunkowo rzadki i cenny.

Materiał: wzmocniona skóra, tworzywa sztuczne
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 55%

 

 

Spacer Rascal Suit

Skórzany pancerz z durastalowym napierśnikiem będący po prostu wzmocnionym strojem uwielbianym przez szmuglerów i pilotów. Jest dużo lepszy od ubrania i często spotykany.

Materiał: wzmocniona skóra, lekka durastal (napierśnik)
Wyposażenie: naręczny komunikator, kilka schowków
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 50%

 

 

Combat Engineer Armor

Lekka zbroja republikańskich i niezależnych inżynierów, która charakteryzuje się niewielką wagą i posiadaniem wielu dodatkowych uchwytów.

Materiał: plastoid, tkanina
Wyposażenie: hełm z dalmierzem i wizjerem z podczerwienią, mały zapas tlenu
Niepodatność: obrażenia elektryczne, próżnia
Strefa chroniona: 65%

 

 

Corsair Armor

Lekka zbroja używana często przez piratów i korsarzy. Zapewnia lekką ochronę, a do tego nie krępuje ruchów. Często spotykana w portach i kosmosie.

Materiał: skóra, towrzywa sztuczne
Wyposażenie: gogle z wizjerem, komunikator
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 65%

 

 

Silent Ghost

Typowy, lekki pancerz szpiegowski będący dodatkowo wyposażony w specjalne, bezgłośne buty, które eliminują odgłos kroków.

Materiał: tkanina, durastal, plastoid
Wyposażenie: hełm z dalmierzem i wizjerem z podczerwienią
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 65%

 

 

Expert Outlaw Armor

Lekki pancerz zrobiony z plastoidu oraz durastali, a także wzmocnionej skóry, który chroni głównie klatkę piersiową i nie ogranicza mobilności. Używany głównie przez zamożniejszych najemników.

Materiał: tkanina, durastal, skóra
Wyposażenie: wizjer z dalmierzem i podczerwienią
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 50%

 

 

Silent Stalker Armor

Rodiański lekki pancerz przeznaczony głównie dla najemników i zabójców. Wykonany ze skóry praktycznie całkowicie eliminuje hałas generowany przez użytkownika.

Materiał: skóra
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 70%

 

 

Outlander Armor

Popularny, lekki pancerz, którego głównym zadaniem jest ochrona przed obrażeniami. Jest też świetnie przystosowany do używania podczas jazdy na swoopie.

Materiał: lekka durastal, skóra
Wyposażenie: wewnętrzna klimatyzacja
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 60%

 

 

Relentless Hunter Armor

Lekki pancerz łowców nagród, którego głównym zadaniem jest ochrona przed lekkimi obrażeniami oraz umożliwienie przetrwania w bardzo różnych warunkach.

Materiał: lekka durastal, skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, duży zapas tlenu
Niepodatność: próżnia
Strefa chroniona: 55%

 

 

Agile Recon Armor

Wyjątkowo lekkiej konstrukcji pancerz stworzony przez Czarne Słońce, którego głównym celem jest ochranianie zabójców i elitarnych najemników podczas akcji.

Materiał: skóra, lekka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią i noktowizją
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 55%

 

 

Duststorm survivor armor

Lekkiej budowy skórzany pancerz wykonany ze specjalnego gatunku skóry, którego głównym celem jest ochrona w warunkach burzy piaskowej i upału.

Materiał: skóra, plastoid
Wyposażenie: hełm z wizjerem, przesłoną, komunikatorem
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 55%

 

 

Nimble Brawler Armor

Pancerz używany często przez pięściarzy i walczących wręcz. Jest lekki, wykonany z solidnego materiału i często dodaje się do niego rękawice do shockboxingu.

Materiał: skóra, lekka durastal
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 65%

 

 

Silent Pursuer Armor

Pancerz wykorzystywany przez łowców i zabójców, którego główną zaletą jest spora liczba przydatnych gadżetów, nie zapewnia jednak większej ochrony.

Materiał: wzmocniona skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, skaner form życia
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 65%

 

 

Scrublander Armor

Pancerz mieszający skórę z lekką durastalą, dość solidny i wszechstronny by znaleźć rzesze fanów. Tani i często spotykany zwłaszcza na Rubieżach Galaktyki.

Materiał: wzmocniona skóra, lekka durastal
Wyposażenie: naręczny komunikator
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 65%

 

 

Shockboxer Armor

Istnieją rabusie i przestępcy, którzy wolą walkę na pięści i grasują zwłaszcza po kantynach i miastach. Ten pancerz to ich częsty wybór, zawsze w parze z rękawicami szokowymi.

Materiał: plastoid, wzmocniona skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, rękawice shochboxowe
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 55%

 

 

Jungle Ambusher Armor

Cenny pancerz stworzony do użytkwania w dżungli. Jest wykonany z oddychającej skóry i bardzo przewiewny, zapewnia też świetną izolację.

Materiał: wzmocniona skóra
Wyposażenie: naręczny komunikator
Niepodatność: obrażenia elektryczne; jonowe
Strefa chroniona: 60%

 

 

Timberland Scout Armor

Lekki, popularny pancerz zwiadowców wszelkiej maści, łatwy w modyfikowaniu i często spotykany u wielu najemników. Jest wielofunkcyjny i niezawodny.

Materiał: wzmocniona skóra, lekka durastal
Wyposażenie: hełm z komunikatorem
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 60%

 

 

Scavenger Armor

Pancerz wykonany ze wzmocnionej skóry i wzmocnionego plastoidu, będący dość solidną, lecz niepełną ochroną. Jest też lekki i bardzo popularny.

Materiał: wzmocniony plastoid, wzmocniona skóra
Wyposażenie: naręczny komunikator
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 60%

 

 

Ubese Scout Armor

Ubesański pancerz dla elitarnych zwiadowców, wykorzystywany podczas akcji wymagających dodatkowej mobilności. Wykonany z bardzo cennej skóry shata.

Materiał: skóra shata
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią i noktowizją
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 75%

 

 

Echani Armor

Pancerz Echani składający się z napierśnika i ochraniaczy na kolana, które wykoanane są ze stopu lekkiej durastali oraz phriku.

Materiał: durastal, phrik
Wyposażenie: brak
Niepodatność: miecze świetlne, obrażenia elektryczne, obrażenia jonowe
Strefa chroniona: 40%

 

 

Rugged Armor

Prawdopodobnie jeden z najczęściej spotykanych pancerzy, który jest widywany zwłaszcza wśród żołnierzy i sił policyjnych biedniejszych planet. Wszechstronny i lekki.

Materiał: wzmocniona skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 55%

 

 

Exoskeleton

Egzoszkielet wzbogacony o pancerz. Wspiera ruchy ciała i zwiększa sprawność i siłę fizyczną, a także gwarantuje dobrą ochronę z uwagi na użytą w produkcji durastal.

Materiał: durastal
Wyposażenie: egzoszkielet wspomagający ciało
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 45%

 

 

Renegade Armor

Pancerz wykonany ze wzmocnionego plastoidu, węgla, a także durastali będący nowoczesnym i bardzo lekkim pancerzem wykorzystywanym przez zamożnych niezależnych.

Materiał: wzmocniony plastoid, węgiel, durastal
Wyposażenie: maska z wizjerem, podczerwienią, noktowizją i modulatorem głosu
Niepodatność: obrażenia elektryczne
Strefa chroniona: 70%

 

 

Mantellian Armor

Pozornie mocno śmieciowy pancerz, w którym najsolidniejszą częścią jest lekki, durastalowy napierśnik. Jest to jednak całkiem solidna zbroja, do tego tania i popularna.

Materiał: wzmocniona skóra, lekka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, mały zapas tlenu
Niepodatność: próżnia
Strefa chroniona: 60%

 

 

Nightlife Operative Armor

Pancerz, którego głównym celem jest ochranianie agentów i wywiadowców w czasie misji specjalnych. Ma wiele zalet i jest bardzo lekki.

Materiał: wzmocniona skóra, plastoid
Wyposażenie: hełm z wizjerem, noktowizją, mały zapas tlenu
Niepodatność: obrażenia elektryczne
Strefa chroniona: 60%

 

 

Troublemaker Armor

Połączenie stylu i ochrony. Lekka durastal plus wzmocniona skóra, ten pancerz to częsty wybór kryminalistów i najemników, którzy cenią sobie swój wygląd i ruchliwość.

Materiał: wzmocniona skóra, lekka durastal
Wyposażenie: naręczny komunikator
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 55%

 

 

Hitman Armor

Lekki pancerz udający średni. Pokryty lekką durastalą i posiadający niewiele płyt nie stanowi zbyt dobrej ochrony, lecz jest dość tani i popularny.

Materiał: wzmocniona skóra, lekka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 65%

 

 

Chitin Armor

Lekki pancerz wykonany z ultralekkiej chityny, który jest jednak niezbyt popularny z racji wysokiej ceny i rzadkości.

Materiał: chityna
Wyposażenie: hełm z przesłoną
Niepodatność: obrażenia elektryczne, obrażenia jonowe
Strefa chroniona: 80%

 

 

Coil Explorer Armor

Zbroja będąca w rzeczywistości ciężkim strojem ochronnym dla pracowników kopalni i innych miejsc, gdzie dodatkowa ochrona może okazać się przydatna.

Materiał: durastal, skóra
Wyposażenie: hełm z przesłoną, wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 65%

 

 

Midnight Racer Armor

Ulepszony skafander pilota wyścigowego wzbogacony o pancerz. Jego główna zaleta to niska cena, duża dostępność i zasadnicza prostota.

Materiał: durastal, skóra
Wyposażenie: hełm z przesłoną, wizjerem, komunikatorem
Niepodatność: obrażenia elektryczne
Strefa chroniona: 65%

 

 

Plunderer Armor

Pancerz wykonany z durastali i dodatkowej skóry, będący dość tanią propozycją dla niezbyt wymagających niezależnych. Jest łatwo dostępny i popularny.

Materiał: durastal, skóra
Wyposażenie: hełm z przesłoną, wizjerem, komunikatorem
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 65%

 

 

Outlander Fixer Armor

Średni pancerz, którego główną zaletą jest fakt, że jest dość lekki, tani i w pełni wystarczający dla wielu najemników i mechaników.

Materiał: durastal, skóra
Wyposażenie: maska, mały zapas tlenu, naręczny komunikator
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 65%

 

 

MA-44 combat armor

Klasyczny, średni durastalowy pancerz wykonany z durastali, który jest na wyposażeniu setek niezależnych światów. Wyjątkowo popularny i wszechstronny model wykorzystywany przez różne wojska, czy policję.

Materiał: durastal
Wyposażenie: hełm z przesłoną
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 70%

 

 

Drifter armor

Pancerz posiadający napierśnik i kilka durastalowych elementów, często widywany pośród kryminalistów i przestępców, którzy cenią jego wszechstronność

Materiał: skóra, durastal
Wyposażenie: kask z przesłoną
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 70%

 

 

Manhunter Armor

Pancerz z durastali będący popularną wersją średniego pancerza. Często wybierany zwłaszcza przez łowców nagród i najemników.

Materiał: durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerami, podczerwienią i noktowizją
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 70%

 

 

Red Blade Armor

Bardzo powszechny pancerz używany przez piratów i najemników, który jest łatwy w konstrukcji, modyfikacji i niewymagający w użytkowaniu.

Materiał: durastal, skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, maska z filtrem
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 70%

 

 

Republic Officer Armor

Klasyczny republikański pancerz używany przez oficerów, kiedy muszą uczestniczyć w walce i założyć coś na swoje mundury. Jego główną zaletą jest odporność na ogień.

Materiał: durastal, skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem
Niepodatność: obrażenia elektryczne, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 70%

 

 

Stalker H-5 Armor

Dość nowoczesny i stawiający glównie na ulepszenia w wyposażeniu pancerz przeznaczony głównie do działań o charakterze szpiegowskim i wywiadowczym. Stosowany przez niezależnych i okazjonalnie przez Republikę.

Materiał: plastal, skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, noktowizją, podczerwienią, komunikator, skaner form życia
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 70%

 

 

Contractor Armor

Używany od wielu dekad pancerz będący uniwersalną zbroją wykorzystywaną głównie przez podróżników i pilotów gwiezdnych, znany ze swojej niezawodności.

Materiał: durastal, skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikator, mały zapas tlenu
Niepodatność: próżnia
Strefa chroniona: 70%

 

 

Anarchist Armor

Pancerz widywany głównie pośród najemników i niezależnych przestępców z podziemia na Nar Shaddaa. Posiada podstawowe funkcje i jest bardzo niezawodny.

Materiał: durastal, tkanina
Wyposażenie: maska z filtrem, komunikator
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 70%

 

 

Pursuer Armor

Popularny pancerz z durastali cechujący się dużą uniwersalnością i specjalnymi polami siłowymi zainstalowanymi na rękawicach.

Materiał: durastal, skóra
Wyposażenie: tarcze obronne na rękawicach
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 70%

 

 

Thul Soldier Armor

Średni pancerz używany przez żołnierzy z Rodu Thul pochodzącego z planety Alderaan. Jego konstrukcja oparta jest na schemacie pancerza Sith Troopera, jest to jednak bardziej lekka jego wersja.

Materiał: durastal, skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 70%

 

 

Wastelander Armor

Średni pancerz będący popularnym wyborem dla wielu niezależnych. Jego durastalowa konstrukcja jest prosta w naprawia i przy potencjalnym modyfikowaniu.

Materiał: durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, mały zapas tlenu
Niepodatność: próżnia
Strefa chroniona: 70%

 

 

Underwater Explorer Armor

Pancerz, który jest jednocześnie strojem przeznaczonym do działań w warunkach podwodnych. Jest używany przez Republikę, ale też wielu niezależnych, czy przez różne rządy.

Materiał: plastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, duży zapas tlenu, odrzutowe wirniki w stopach
Niepodatność: woda
Strefa chroniona: 75%

 

 

Slicer Armor

Pancerz będący częstym wyborem dla włamywaczy i osób, które lubią użytkować różne gadżety. Jego główna zaleta to liczne dodatki i łatwość modyfikowania.

Materiał: plastal, durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, lampami, ostrze na rękawicy
Niepodatność: obrażenia elektryczne
Strefa chroniona: 75%

 

 

Pathfinder Armor

Pancerz będący dość lekkim i niezawodnym pancerzem przeznaczonym dla zwiadowców i tropicieli pragnących mieć lepszą ochronę podczas działań.

Materiał: durastal, skóra
Wyposażenie: wizjer z podczerwienią, noktowizją
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 65%

 

 

Battlefield Technician Armor

Wszechstronna zbroja przeznaczona głównie dla technik i inżynierów pragnących mieć dodatkową ochronę podczas działań na polu bitwy.

Materiał: durastal, tkanina
Wyposażenie: hełm z lampą, złącze mocy, naręczny komunikator
Niepodatność: obrażenia elektryczne
Strefa chroniona: 70%

 

 

Warden Armor

Pancerz strażniczy używany powszechnie przez Strażników Sektorowych, a także Kiffarów. Mający głównie zastosowanie podczas działań policyjnych.

Materiał: durastal, tkanina
Wyposażenie: system lokalizacji, naręczny komunikator
Niepodatność: obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 75%

 

 

Ironclad Armor

Tradycyjny, średni pancerz, którego główną zaletą jest spora odporność. Jest bardzo częstym wyborem głównie niezamożnych rządów galaktycznych i różnych organizacji.

Materiał: stopy stali
Wyposażenie: hełm z komunikatorem
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 75%

 

 

Interceptor Armor

Dość popularny pancerz bez specjalnych wad, czy zalet, którego głównym atutem jest duża wszechstronność i lekkie wykonanie. Jest częstym widokiem.

Materiał: durastal, plastoid
Wyposażenie: hełm z komunikatorem, gogle
Niepodatność: obrażenia ogniowe; elektryczne; jonowe
Strefa chroniona: 75%

 

 

Zakuulan Specialist Armor

Używany przez Imperium Zakuul pancerz przeznaczony dla żołnierzy sił specjalnych oraz snajperów, mający zastosowanie głównie wśród doświadczonych żołnierzy i specjalistów.

Materiał: wzmocniony plastoid
Wyposażenie: hełm z komunikatorem
Niepodatność: obrażenia elektryczne
Strefa chroniona: 75%

 

 

Imperial Pilot Armor

Pancerz pilotów Imperium Sith, którzy wolą mieć twardszą ochronę niż tradycyjny skafander z hełmem. Pancerz ten szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku długiego pozostawania w próżni.

Materiał: durastal, plastoid
Wyposażenie: hełm z wizjerem i komunikatorem, duży zapas tlenu
Niepodatność: próżnia
Strefa chroniona: 80%

 

 

Enhanced Surveillor Armor

Specjalistyczny pancerz dla szpiegów i agentów mający specjalne wyposażenie w postaci urządzeń podsłuchowych. Częsty wybór dla sił wywiadu różnych organizacji i armii.

Materiał: durastal, plastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, noktowizją i komunikatorem, kamery, nasłuch
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 80%

 

 

Fearless Hunter Armor

Pancerz przeznaczenia łowieckiego będący dość łatwo dostępny i posiadający wszystkie podstawowe cechy pancerza dla łowcy nagród.

Materiał: skóra, durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią i komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 85%

 

 

Predator Armor

Pancerz typowo dla łowców nagród i najemników, którzy potrzebują standardowej, pełnej zbroi praktycznej w każdych warunkach.

Materiał: skóra, durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, mały zapas tlenu, tarcze obronne na rękawicach
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 75%

 

 

Forward Recon Armor

Republikańskiej produkcji pancerz będący standardowym wyposażeniem dla zwiadowców, którzy chcą mieć na sobie coś bardziej trwałego i wytrzymałego.

Materiał: plastoid
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, mały zapas tlenu
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 85%

 

 

THORN Armor

Specjalnego przeznaczenia pancerz wykorzystywany przez funkcjonariuszy Organizacji Neutralizującej Rakghoule założonej przez Addalara Hylanda.

Materiał: plastoid, durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją i komunikatorem, duży zapas tlenu
Niepodatność: zagrożenia biologiczne, próżnia
Strefa chroniona: 70%

 

 

Verpine Armor

Powszechnie sprzedawany przez Verpine’ów pancerz mający szerokie zastosowanie i będący bardzo wszechstronną propozycją dla niezależnych.

Materiał: chityna, durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją i komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: próżnia
Strefa chroniona: 75%

 

 

Buccaneer Armor

Niekrępujący ruchów średni pancerz o dość lekkiej konstrukcji, będacy częstym wyborem dla piratów i niezależnych najemników walczących w kosmosie.

Materiał: wzmacniany plastoid
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 60%

 

 

Primeval Stalker Armor

Pancerz mający szerokie zastosowanie pośród łowców nagród i dający przy tym kompletną anonimowość swojemu użytkownikowi.

Materiał: durastal, skóra, futro
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią i modulatorem głosu
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 75%

 

 

Scout Trooper Armor

Pancerz będący cięższym wariantem zbroi imperialnego zwiadowcy. Jest wykonany z durastali i mniej lekki, za to bardziej solidny i niezawodny.

Materiał: durastal, wzmocniona skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, skaner form życia
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 75%

 

 

Snowtrooper Armor

Zbroja imperialnych Snowtrooperów, czyli Sith Trooperów działających w warunkach mrozu i śniegu. Lżejsza, lecz wyposażona w wewnętrzny system grzewczy.

Materiał: plastoid, tworzywa sztuczne
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, klimatyzacja wewnętrzna
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 80%

 

 

Old Sith Trooper Armor

Antyczna zbroja dawnych Sith Trooperów z Imperium okresu Dartha Revana i Dartha Malaka. Obecnie większość tego typu modeli jest bardzo zmodyfikowanych i w użyciu przez odległe, niezależne rządy i organizacje.

Materiał: durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, mały zapas tlenu
Niepodatność: próżnia
Strefa chroniona: 80%

 

 

Fieldtech Gunner Armor

Zbroja imperialnego korpusu inżynierskiego, używana przez techników, inżynierów i specjalistów Imperium Sith. Jej głównymi zaletami są ekwipunek oraz odporność.

Materiał: durastal, plastoid
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, mały zapas tlenu
Niepodatność: próżnia, obrażenia elektryczne, obrażenia jonowe, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 80%

 

 

Despot Armor

Rzadko spotykany pancerz, który jest wykonany z dość lekkich materiałów i przez to mniej krępuje ruchy, częsty wybór szermierzy i walczących z bliska.

Materiał: lekka durastal, wzmacniany plastoid
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikator, mały zapas tlenu
Niepodatność: obrażenia ogniowe, próżnia
Strefa chroniona: 80%

 

 

Crimson Raider Armor

Wszechstronny pancerz używany przez liczne prywatne armie i grupy najemników. Prawdopodobnie huttyjskiej produkcji, jest częstym widokiem u najemnych żołnierzy.

Materiał: durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, mały zapas tlenu, komunikator dalekiego zasięgu
Niepodatność: próżnia
Strefa chroniona: 80%

 

 

Tracker Mark I Armor

Popularna zbroja łowców nagród realizująca wszystkie podstawowe założenia średiego pancerza, pozbawiona jednak ochrony nóg poza ochraniaczami kolanowymi.

Materiał: durastal, skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, mały zapas tlenu, komunikator
Niepodatność: próżnia
Strefa chroniona: 80%

 

 

Survivalist A-2 Armor

Pancerz specjalistyczny służący przede wszystkim do przetrwania w trudnych warunkach, ma swoich miłośników wśród łowców nagród, a także np. zwiadowców i pilotów. Szczególnie lekki.

Materiał: durastal, skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, duży zapas tlenu, komunikator
Niepodatność: próżnia
Strefa chroniona: 70%

 

 

Sith Trooper Armor

Uniwersalna zbroja imperialnych żołnierzy. Pancerz Sith Troopera to najczęstszy widok w armii Imperium Sith i bardzo wszechstronna ochrona.

Materiał: plastoid, durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, rejestratorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: próżnia
Strefa chroniona: 75%

 

 

Tusken Raider Armor

Zbroja dość powszechnie używana przez Ludzi Pustyni pochodzących z Tatooine, będąca na wyposażeniu przede wszystkim ich elitarnych wojowników, którzy już zasłużyli się w walkach.

Materiał: stal, skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, zapasy wody
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 75%

 

 

Republic Trooper Armor

Podstawowy pancerz republikańskich żołnierzy z regularnej armii Republiki. Wyjątkowo niezawodna i solidna ochrona na podstawowym poziomie.

Materiał: durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, rejestratorem
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 80%

 

 

Warstorm Veteran Armor

Popularna, żołnierska zbroja używana przez różne rządy systemów niezależnych. Znana ze swojej wszechstronności oraz nieposiadania większych wad.

Materiał: plastoid
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 80%

 

 

Frontline Veteran Armor

Wariant popularnej, żołnierskiej zbroi używany najczęściej przez niezależne systemy. Jest to pancerz, którego głównym celem jest ochranianie w trudnych warunkach.

Materiał: wzmocniony plastoid
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: obrażenia ogniowe; jonowe; elektryczne
Strefa chroniona: 80%

 

 

Imperial Special Forces Armor

Pancerz imperialnych sił specjalnych przeznaczony do zadań bojowych i różnorodnych, trudnych warunków. Jest wyjątkowo solidny, a także bardzo niezawodny.

Materiał: lekka durastal, wzmocniony plastoid
Wyposażenie: hełm z wizjerem, noktowizją, podczerwienią, mały zapas tlenu, naręczny komunikator
Niepodatność: obrażenia ogniowe; jonowe; elektryczne, próżnia
Strefa chroniona: 75%

 

 

Security Soldier Armor

Popularna zbroja używana przez strażników i ochroniarzy na wielu światach w Galaktyce. Jest to solidny pancerz dający przyzwoitę ochronę i mający wszystkie podstawowe zalety.

Materiał: durastal, wzmocniona skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 75%

 

 

Apex Sovereign Armor

Bardzo rzadko spotykany pancerz będący dziełem Baragwinów. Jest to zbroja specjalnego przeznaczenia, której głównymi użytkownikami pozostają wybrani szermierze, którzy mieli dość szczęścia by na nią trafić.

Materiał: wzmacniany plastoid, cortosis
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikator
Niepodatność: miecze świetlne, obrażenia energetyczne, obrażenia jonowe
Strefa chroniona: 75%

 

 

Vile Hunter Armor

Uniwersalna zbroja łowców nagród uważana za bardzo solidną i dość zaawansowaną. Często spotykana i zawierająca wszystkie podstawowe udogodnienia właściwe dla takiego ekwipunku.

Materiał: skóra, durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 80%

 

 

Elite Pursuer Armor

Uniwersalna zbroja wykorzystywana przez różne armie. Jest to pancerz, który z powodzeniem sprawdzi się w każdych warunkach. Produkowany przez Arkanian.

Materiał: lekka durastal, plastoid
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 80%

 

 

Kyuzo Hunter Armor

Pancerz łowców Kyuzo, który istnieje też w wersji z odsłoniętymi oczami, zazwyczaj używany przez rasę Kyuzo oraz niektórych innych łowców nagród oraz tropicieli.

Materiał: skóra, durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, filtrem
Niepodatność: obrażenia jonowe
Strefa chroniona: 85%

 

 

Gank Killer Armor

Dostosowana do rasy Gank zbroja w podstawowym wariancie używanym przez początkujących zabójców tej rasy. Jest to pancerz wielofunkcyjny, który każdy spośród Ganków samodzielnie następnie modyfikuje i zmienia.

Materiał: lekka durastal, plastal, skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, noktowizją, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 90%

 

 

Shock Trooper Armor

Pancerz używany przez specjalistów oraz żołnierzy sił specjalnych Imperium Sith będący przeznaczony dla bardziej doświadczonych i elitarnych żołnierzy.

Materiał: wzmacniany plastoid, durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, rejestratorem, mały zapas tlenu, rękawice szokowe
Niepodatność: próżnia, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 90%

 

 

Republic Specialist Armor

Zbroja wykorzystywana przez siły specjalne i bardziej elitarnych żołnierzy Republiki, posiadająca pewne udogodnienia i będąca bardzo wielofunkcyjnym elementem wyposażenia.

Materiał: wzmacniany plastoid, durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, komunikator dalekiego zasięgu, mały zapas tlenu
Niepodatność: próżnia, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 90%

 

 

Elite Gunner Armor

Zbroja będąca częstym widokiem pośród lepszych i bardziej elitarnych żołnierzy na niezależnych światach. Jest wielofunkcyjna i wyjątkowo wszechstronna.

Materiał: wzmacniany plastoid, durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, noktowizją, podczerwienią, mały zapas tlenu
Niepodatność: próżnia, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 90%

 

 

Synthetic Bio-Fiber Armor

Rzadko spotykany i wyjątkowy pancerz wykonany z biotworzywa, które jest odporne na obrażenia elektryczne, jonowe, a także znacznie ogranicza efekty wszelkiego typu cięć i ataków klasycznej broni białej.

Materiał: biotworzywo
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: próżnia, obrażenia jonowe, obrażenia elektryczne
Strefa chroniona: 90%

 

 

Ceremonial Guard Armor

Pancerz, który jest ozdobną i bardzo elegancką propozycją dla szermierzy. Oferuje świetną ochronę przeciwko broni białej i jest najczęściej spotykany w Sektorze Tapani i na innych bogatych planetach, gdzie szermierka jest popularna.

Materiał: lekka durastal, wzmacniana skóra
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 90%

 

 

Huntmaster Armor

Pancerz będący wytrzymałą i niezawodną propozycją dla wszelkiego typu niezależnych, zazwyczaj spotykany pośród najemników, łowców nagród, czy niezależnych żołnierzy.

Materiał: durastal, wzmacniana skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, komunikatorem, modulatorem głosu
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 90%

 

 

Underworld Armor

Ukochany przez podziemną organizację GenoHaradan średni pancerz, który łączy świetne wyposażenie z bardzo przyzwoitą ochroną i wytrzymałością.

Materiał: durastal, wzmacniana skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, komunikatorem, modulatorem głosu
Niepodatność: obrażenia elektryczne; jonowe
Strefa chroniona: 90%

 

 

Merc A-21 Armor

Rzadko spotykany pancerz będący dziełem inżynierów Exchange. Jest to pancerz przeznaczony głównie dla łowców nagród i elitarnych najemników, znany z bardzo dużego komfortu, jaki oferuje.

Materiał: stop durastali i plastali
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, komunikatorem, modulatorem głosu
Niepodatność: obrażenia elektryczne, obrażenia jonowe, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 80%

 

 

Gold Scalene Armor

Specjalistyczny, rzadko widywany pancerz będący wyborem dla niektórych łowców nagród. Tylko częściową ochronę ciała (posiada bowiem również elementy skórzane) rekompensuje zastosowanie naenergetyzowanej durastali, która może zadawać obrażenia przy kontakcie z ciałem.

Materiał: energetyzowana durastal, wzmocniona skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, komunikatorem, modulatorem głosu, zasilane bateryjnie powłoki szokowe
Niepodatność: obrażenia elektryczne, obrażenia jonowe, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 80%

 

Shikaakwan Armor

Bardzo rzadki i cenny pancerz oparty na starożytnej technologii z Shikaakwy i posiadający charakterystyczne wzory. Jest to tradycyjny, drogi pancerz przeznaczony do ochrony ważnych osób.

Materiał: cortosis
Wyposażenie: brak
Niepodatność: obrażenia elektryczne, obrażenia jonowe, obrażenia ogniowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 70%

 

 

Remnant Arkanian Armor

Arkanianie lubują się w technologii i produkują kilka rodzajów pancerzy dla swoich żołnierzy i nie tylko. Ten pancerz jest przeznaczony na eksport i jest jednym z najsolidniejszych średnich pancerzy, jego główną zaletą jest jednak wyposażenie.

Materiał: durastal, neuranium
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, komunikatorem, modulatorem głosu, złącze mocy, silniczki odrzutowe w butach, mały zapas tlenu
Niepodatność: próżnia, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 80%

 

 

Mandalorian Recon Armor

Najlżejsza wersja mandaloriańskiego pancerza używana głównie przez Mandalorian ceniących sobie najmniejszą wagę zbroi. Nie jest to pancerz kompletny i płyty łączą się tu z zastosowaniem wzmacnianej skóry.

Materiał: wzmacniana skóra, beskar
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, modulatorem głosu, mały zapas tlenu
Niepodatność: miecze świetlne, obrażenia elektryczne
Strefa chroniona: 65%

 

 

Wookiee Guard Armor

Średni pancerz będący tradycyjnym pancerzem strażników Wookieech z Kashyyyk. Głównym zadaniem tego pancerza jest chronienie przed pazurami, bronią białą i pociskami kuszy energetycznych. Pancerz ten wykonany jest częściowo z drewna i zarezerwowany tylko dla Wookieech.

Materiał: wzmacniana skóra, durastal, drewno wroshyr
Wyposażenie: brak
Niepodatność: obrażenia elektryczne; jonowe
Strefa chroniona: 65%

 

Ubese Armor

Tradycyjny pancerz używany przez rasę Ubese. Znany jest ze swojej bardzo niewielkiej wagi przy duzej odporności i możliwości łatwego modyfikowania.

Materiał: wzmacniana skóra shata, durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, podczerwienią, noktowizją, modulatorem głosu, duży zapas tlenu
Niepodatność: próżnia, obrażenia ogniowe, obrażenia elektryczne
Strefa chroniona: 75%

 

 

Heavy Battle Armor

Ciężka zbroja zawierająca jeszcze elementy niechronione przez płyty, która jest wyjątkowo uniwersalna i powszechnie stosowana zwłaszcza przez rozmaitych niezależnych użytkowników.

Materiał: wzmacniana skóra, ciężka durastal
Wyposażenie: brak
Niepodatność: pociski blasterowe
Strefa chroniona: 80%

 

Quadranium Asylum Armor

Zbroja produkowana przez republikańskie zakłady na eksport, często spotykana na różnorodnych światach i używana przez niezależnych żołnierzy. Tania i stosunkowo wydajna, nie zakrywająca jednak nóg by zwiększać mobilność.

Materiał: durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe, próżnia
Strefa chroniona: 80%

 

 

Harbinger Armor

Ciężka zbroja będąca odpowiednim wyborem dla tych, którzy cenią sobie mobilność i wolą bardziej wyspecjalizowany pancerz, niż bardzo wytrzymały. Produkowana przez podziemie Nar Shaddaa należy do bardzo drogich zabawek.

Materiał: durastal, cortosis
Wyposażenie: hełm z wizjerem, noktowizją, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe, jonowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 80%

 

 

Battlefield Commander Armor

Ciężki pancerz stworzony dla dowódców i komandosów, którzy nie chcą tracić mobilności, a zamiast tego chcą mieć zadaniową zbroją odporną na różne rodzaje uszkodzeń. Jest produkowany przez korporację Czerka i stosunkowo łatwo dostępny.

Materiał: ciężka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, noktowizją, duży zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe; elektryczne
Strefa chroniona: 85%

 

 

Powered Battle Armor

Ciężka zbroja będąca fuzją ciężkiego pancerza z egzoszkieletem. Zbroja ta posiada wewnętrzne zasilanie, które znacząco zwiększa możliwości fizyczne swojego nosiciela. Jest kosztowna w eksploatacji i działa tylko krótki okres czasu, ma jednak swoich licznych amatorów.

Materiał: wzmacniana skóra, ciężka durastal i tworzywa sztuczne
Wyposażenie: wewnętrzne zasilanie na ogniwa mocy
Niepodatność: pociski blasterowe
Strefa chroniona: 80%

 

Composite Armor

Ciężka, popularna w Galaktyce zbroja będąca ulubionym wyborem dla najemników i łowców nagród służących w Przestrzeni Huttów. Pancerz ten jest bardzo odporny i ciężki, jednak głównie skonstruowany w taki sposób by chronić przed pociskami blasterowymi. Chroni też głównie klatkę piersiową i głowę, a nogi zostawia odsłonięte by zwiększać mobilność.

Materiał: ciężka durastal, tworzywa sztuczne
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe
Strefa chroniona: 80%

 

Morgukai Armor

Pancerze Morgukai są dość eleganckie i wykonane z wielką pieczołowitością. Ich jedynym celem jest ochranianie przed bronią białą i mieczami świetlnymi, stąd zazwyczaj wykonane są z czystego cortosis, także nie krępują ruchów podczas szermierki.

Materiał: cortosis
Wyposażenie: brak
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia jonowe; ogniowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 70%

 

 

Galvanized Heavy Armor

Ciężka zbroja żołnierska będąca popularną głównie wśród niezależnych systemów, choć używa jej także wiele republikańskich, lokalnych armii. Jej główną zaletą jest podpięcie powłok pancerza do prądu, co może razić wroga, a także zapewniać dodatkową ochronę przed licznymi obrażeniami

Materiał: ciężka durastal, plastal i tworzywa sztuczne
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu, wewnętrzne zasilanie na ogniwa mocy
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia elektryczne; jonowe
Strefa chroniona: 85%

 

Frontline Defender Armor

Ciężka zbroja, która przeznaczona jest głównie do konfrontacji z przeciwnikami wyposażonymi w broń blasterową. Jest bardzo wytrzymała, niestety jej ciężar powoduje, że znacznie zmniejsza mobilność i uniemożliwia praktycznie bieg.

Materiał: ciężka durastal, wzmacniany plastoid
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu, wewnętrzna klimatyzacja
Niepodatność: pociski blasterowe, próżnia
Strefa chroniona: 85%

 

 

Mandalorian Commando Armor

Jedna z lżejszych spośród mandaloriańskich ciężkich zbroi. Jej głównym zadaniem jest nieograniczanie mobilności, gdyż jest to pancerz przeznaczony dla Mandalorian użytkujących plecaki odrzutowe zdolne nawet do dłuższego lotu. Z zasady jednak mniejsza waga wiąże się tu ze słabszą odpornością.

Materiał: wzmacniany plastoid, ciężka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, plecak odrzutowy
Niepodatność: pociski blasterowe
Strefa chroniona: 70%

 

Resolute Protector Armor

Powszechnie dostępny pancerz będący ulubionym wyborem dla najemników. Jest to zbroja, która nie posiada nia szczególnych zalet, ani szczególnych wad, jest jednak na tyle łatwo dostępna, że jej cena nigdy nie jest szczególnie wysoka.

Materiał: wzmacniana plastal, ciężka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe
Strefa chroniona: 85%

 

 

Huttball Armor

Pancerz sportowy, który używany jest dość powszechnie przez zawodników śmiertelnie niebezpiecznej gry – Huttballa. Jest często modyfikowany i zmieniany, baza jest jednak przede wszystkim wytrzymała.

Materiał: ciężka durastal
Wyposażenie: hełm z komunikatorem
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe; elektryczne
Strefa chroniona: 85%

 

 

Savage Hunter Armor

Ciężki pancerz będący dość powszechnie używany i niezbyt wymagający w użytkowaniu. Jest to zbroja najemników i niezależnych, którą łatwo dostać na światach Zewnętrznych Rubieży. Głównym jej zadaniem jest po prostu ochrona przed obrażeniami.

Materiał: ciężka durastal, wzmacniana skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 85%

 

 

Mandalorian neo-crusader armor

Antyczna już i przestarzała zbroja mandaloriańskich neo-crusaderów z czasów Wojen Mandaloriańskich, Wojny Domowej Jedi i później. Zasadniczo pancerze te nadal są jednak w użyciu niektórych Mandalorian, a po znacznych modyfikacjach dalej wytrzymują konkurencję z nowszymi.

Materiał: ciężka durastal, beskar
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, modulatorem głosu, zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 85%

 

Heavy Durasteel Armor

Klasyczny, ciężki pancerz durastalowy w popularnym wariancie. Pancerz ten posiada wszystkie możliwe zalety ciężkiej zbroi, jest też łatwy w modyfikowaniu i dość łatwo dostępny, ceniony zwłaszcza przez łowców nagród.

Materiał: ciężka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe, obrażenia jonowe
Strefa chroniona: 90%

 

 

Heavy Plastoid Armor

Wśród miłośników pancerzy istnieje całkiem spora grupa fanów plastoidu, który używany jest np. w zbrojach Sith Trooperów. Ten ciężki wariant plastoidowej zbroi zawiera kilkunastowarstwową powłokę z plastoidu, jest znacznie lżejszy od durastalowych pancerzy, lecz nieco mniej odporny.

Materiał: wzmacniany plastoid
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia jonowe
Strefa chroniona: 90%

 

RSF Heavy Armor

Ciężki wariant pancerza używany przez siły specjalne Republiki, w tym legendarny oddział Havoc Squad. Pancerz ten jest idealną równowagą pomiędzy zadaniowością, a odpornością na obrażenia.

Materiał: wzmacniany plastoid, ciężka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe
Strefa chroniona: 90%

 

 

Merciless Seeker Armor

Swego czasu kilku inżynierów postanowiło połączyć mandaloriański pancerz z pancerzem rasy Kaleesh. Efektem jest ten kościano-durastalowy pancerz, którego główną zaletą jest niewielka waga i niepodatność na różne typy obrażeń. Jest to jednak bardzo rzadko spotykany pancerz.

Materiał: kości smoka krayt, ciężka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe; elektryczne
Strefa chroniona: 90%

 

Kashyyyk Ceremonial Armor

Pancerz gwardii Wookieech, która służy w Kashyyyk Royal City i strzeże wodzów wiosek. Jest to pancerz z ciężkiej durastali, którego przedstawiciele innych ras nie byliby w stanie nawet udźwignąć, lecz nie chroni całego ciała.

Materiał: ciężka durastal
Wyposażenie: brak
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 80%

 

 

Powered Exoguard Armor

Pancerz, którego głównym celem jest wchłanianie energii ataków. Jest to skomplikowany mechanizm i zbroja dość eksperymentalna, która nie chroni też całego ciała.

Materiał: durastal, wzmocniona skóra, tworzywa sztuczne
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, generatory-akumulatory
Niepodatność: pociski blasterowe
Strefa chroniona: 80%

 

 

Bionic Armor

Egzotyczny pancerz stworzony przez fanatyków rażenia prądem i elektrycznych obrażeń. Pancerz ten chroni głównie górną część ciała i zawiera wbudowane generatory, które pozwalają strzelać ładunkami elektrycznymi i jonowymi, zadając śmierć podczas walki.

Materiał: durastal, neuranium, plastal, tworzywa sztuczne
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu, złącza szokowe
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; elektryczne
Strefa chroniona: 80%

 

 

TT-17A Elite Armor

Pancerz będący kompromisem pomiędzy zachowaniem mobilności, a dobrą ochroną. Jest to w zasadzie kopia pancerzy mandaloriańskich wykorzystywaną przez mniej zamożnych Mandalorian, a także łowców nagród niemających dostępu do mandaloriańskiej technologii.

Materiał: ciężka durastal, plastal, wzmocniona skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe; elektryczne
Strefa chroniona: 85%

 

Vonduun Crab Armor

Pancerz ekstragalaktycznej rasy Yuuzhan Vong będący w rzeczywistości wielką kolonią krabów Vonduun, które są żywe i wrastają we właściciela powodując ból, potencjalnie mogąc go nawet zabić. Używane wyłącznie przez Yuuzhan i wybitnie wytrzymałe są ekstremalnie rzadkim widokiem.

Materiał: krab vonduun
Wyposażenie: wystające ostrza
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 90%

 

Dark Legion Armor

Tajemniczy pancerz eksperymentalny stworzony przez Imperium. Jest wykorzystywany przez wywiad, siły specjalne i niektórych łowców na usługach Imperium Sith. Łączący lekkość wykonania z dobrą ochroną.

Materiał: ciężka durastal, wzmacniany plastoid
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 85%

 

 

Mandalorian Striker Armor

Pancerz będący ciężką, podstawową wersją pancerza dla Mandalorian lubujących się w wykorzystywaniu plecaka odrzutowego. Wymaga sporej siły fizycznej, kryje całe ciało i chroni nawet w najtrudniejszych warunkach. Zazwyczaj posiada też liczne modyfikacje wprowadzane przez właściciela.

Materiał: ciężka durastal, beskar
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu, plecak odrzutowy
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 80%

 

Mandalorian Tracker Armor

Pancerz, który jest nowoczesną mandaloriańską zbroją dedykowaną dla mandaloriańskich tropicieli. Posiada przyzwoitą ochronę, lecz jego główną mocną stroną jest specjalistyczny ekwipunek, w tym odporność na różne rodzaje uszkodzeń.

Materiał: ciężka durastal, beskar
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, komunikatorem, mały zapas tlenu, naramienne działko laserowe, urządzenie maskujące
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 80%

 

 

Recon Heavy Armor

Nowoczesny republikański pancerz, który w teorii miał służyć siłom specjalnym i zwiadowcom. W praktyce jest to zbroja na tyle ciężka, że korzystają z niej głównie ciężkozbrojni żołnierze. W odróżnieniu od innych ciężkich zbroi nie ma płyt na nogach poza kolanami.

Materiał: ciężka durastal, wzmocniona skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, komunikatorem, mały zapas tlenu, urządzenie maskujące
Niepodatność: pociski blasterowe
Strefa chroniona: 80%

 

Section Guardian Armor

Wybitnie ciężka zbroja, której praktycznie jedynym celem jest ochrona przed pociskami blasterowymi i zapewnienie maksymalnej wytrzymałości w starciu z wrogami wyposażonymi w broń dystansową. Jest noszona przez Strażników Kiffu oraz innych sektorowych sił policyjnych, kiedy muszą one walczyć z piratami i innymi grupami przestępczymi.

Materiał: ciężka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe
Strefa chroniona: 85%

 

TD-17A Colossus Armor

Jeden z najcięższych pancerzy stworzonych na użytek republikańskiej armii. Jego głównym celem jest zapewnienie maksymalnej ochrony, nawet kosztem mobilności użytkownika. Jest to pancerz używany głównie przez żołnierzy sił uderzeniowych, z ciężkim ekwipunkiem.

Materiał: ciężka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: próżnia, pociski blasterowe, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 85%

 

Enhanced Assailant Armor

Ciężki pancerz będący zbroją rzadko widywaną i wysoce specjalistczną. Pancerz ten jest podłączony do ciała użytkownika i działa jak swego rodzaju implant, reaguje też na myśl i wspomaga ciało użytkownika niczym bardzo ciężki egzoszkielet.

Materiał: ciężka durastal, ciężka plastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu, wewnętrzne zasilanie na ogniwa mocy
Niepodatność: próżnia, pociski blasterowe, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 85%

 

 

Unbreakable Veteran Heavy Armor

Ciężki pancerz stworzony na użytek gladiatorów i wojowników walczących tak samo przeciwko oponentom z bronią dystansową, jak i bronią białą. Jego głównym zadaniem jest zapewnienie maksymalnej ochrony, bardziej ogranicza jednak mobilność.

Materiał: ciężka durastal, poszycie z phriku
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu, wyrzutnia rakiet na ramieniu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; ostrza energetyczne, miecze świetlne
Strefa chroniona: 85%

 

 

Emperor Guard Armor

Pancerz Imperialnej Gwardii, osobistych gwardzistów Imperatora. Jego głównym zadaniem jest ochranianie gwardzistów przed wszelkiego rodzaju obrażeniami.

Materiał: wzmacniany plastoid, phrik, skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: obrażenia jonowe; ogniowe
Strefa chroniona: 75%

 

 

Mandalorian Clansman Armor

Współczesny, nowoczesny pancerz Mandalorian używany przez większość elitarnych wojowników tej kultury. Posiada wszystkie możliwe zalety mandaloriańskiej zbroi, jest wykonany w całości z beskaru i występuje pod wieloma postaciami, różniąc się często detalami wyglądu oraz specjalnym wyposażeniem.

Materiał: beskar
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, komunikatorem, mały zapas tlenu, różne inne
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 80%

 

Tribal Champion Armor

Pancerz używany przez niektórych wodzów plemiennych i będący fuzją tradycji z nowoczesnością. Posiada bardzo wytrzymałe płyty z durastali, a także dodatkowe elementy z wytrzymałej skóry. Jest bardzo wytrzymały i solidny.

Materiał: ciężka durastal, wzmocniona skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, komunikatorem
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe
Strefa chroniona: 80%

 

 

Columi Suppercomando Armor

Ciężka zbroja wykonana ze stali powlekanej neuranium, będaca dziełem Columich. Jest to pancerz stworzony dla superkomandosów będących ochroniarzami Columich, z natury ma chronić praktycznie przed wszystkim, z uwagi na wykorzystanie niezwykłej technologii jest też dość lekki w porównaniu z innymi ciężkimi pancerzami.

Materiał: neuranium
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, noktowizją, duży zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia elektryczne, miecze świetlne
Strefa chroniona: 85%

 

Republic Vanguard Heavy Armor

Najcięższy republikański pancerz służący elitarnym jednostkom Vanguardów do zadań ofensywnych i uderzeniowych. Pancerz ten ma za zadanie przetrwać prawie wszystko i jest dedykowany dla jednostek specjalnych walczących z Sithami i elitarnymi jednostkami Imperium.

Materiał: ciężka durastal, cortosis
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, noktowizją, duży zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia jonowe; ogniowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 90%

 

Destroyer Armor

Pancerz, który oparty jest na konstrukcji pancerza Imperialnych Gwardzistów. W zasadzie jest to jego kopia tyle, że wzbogacona o dodatkowe płyty z durastali, które czynią go pancerzem bardziej kompletnie kryjącym całe ciało, lecz cięższym wagowo. Używany przez niektórych niezależnych.

Materiał: ciężka durastal, phrik
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia jonowe; ogniowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 90%

 

Mandalorian Hunter Armor

Jedna z najnowszych mandaloriańskich zbroi przeznaczona szczególnie do bitew. Jest to zbroja nieco lżejsza wagowo od pancerzy klanowych, oferuje też nieco lepszą mobilność, lecz kosztem mniejszej liczby płyt wykonanych z beskaru. Obecnie jest to podstawowy pancerz mandaloriańskiego, regularnego wojska.

Materiał: beskar
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, komunikatorem, mały zapas tlenu, różne inne
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 85%

 

Battlemaster Combat Armor

Zbroja, której głównym zadaniem jest ochrona podczas walki wręcz i z bliska. Jest ona zaskakująco mobilna i może bez problemu blokować ataki wszelkiej maści vibromieczy i vibroostrzy. Kosztem tego jest nieco mniej odporna na blastery, lecz zazwyczaj używana w odpowiedni sposób daje dużą przewagę.

Materiał: ciężka durastal, stop phriku i cortosis
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, duży zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia jonowe; ogniowe; elektryczne; vibroostrza
Strefa chroniona: 90%

 

TT-17A Hydra Armor

Bardzo ciężki pancerz będący jedną z najcięższych propozycji dla niezależnych łowców, czy najemników. Jest to pancerz produkcji huttyjskiej, którego głównym zadaniem jest ochrona przed blasterami. Znacząco ograniczona jest jednak mobilność.

Materiał: ciężka durastal, cortosis
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, duży zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia jonowe; ogniowe
Strefa chroniona: 90%

 

 

Myyydril Guard Hunting Armor

Pewnego razu ktoś wpadł na pomysł ubrania Wookieego w pełny pancerz z ciężkiej durastali i plastali. W efekcie powstała ta nieco komiczna, potwornie ciężka i zapewniająca niesamowitą ochronę zbroja. Niewielu Wookieech lubi jednak pancerze więc jest dość rzadkim widokiem.

Materiał: ciężka durastal, plastal, wzmocniona skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, wysuwane ostrza na nadgarstkach
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia jonowe
Strefa chroniona: 90%

 

Mandalorian Commander Armor

Ciężka, mandaloriańska zbroja przeznaczona wyłącznie dla Mandalorów oraz dowódców. Wykonana z najczystszego beskaru jest wyjątkowo cenna, posiada też wszystkie możliwe zalety innych mandaloriańskich pancerzy, a także elementy wykonane z cortosis by wyłączać miecze świetlne przy kontakcie z powłokami.

Materiał: beskar, cortosis
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, komunikatorem, duży zapas tlenu, różne inne
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 85%

 

Mandalorian Seeker Heavy Armor

Mandaloriański, elitarny pancerz przeznaczony dla tych na tyle szalonych, którym nie wystarczały poprzednie. Pancerz ten jest praktycznie cały z beskaru, do tego wzmocniony durastalą w miejscach spojeń. Jest to najcięższa zbroja Mandalorian używana wyłącznie przez najsilniejszych fizycznie wojowników, preferująca wytrzymałość nad mobilność.

Materiał: beskar, wzmocniona ciężka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, komunikatorem, mały zapas tlenu, różne inne
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 85%

 

Tythian Armor

Tajemniczy pancerz Tythian posiadający zdolność wchłaniania energii pocisków energetycznych, które następnie zasilają wewnętrzny egzoszkielet, który jest wbudowany w tę zbroję. Jest to wybitnie mordercza ochrona-arsenał, praktycznie niedostępna jednak szerszej Galaktyce.

Materiał: ciężka durastal, tworzywa sztuczne, cortosis
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, duży zapas tlenu, generatory-akumulatory
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 95%

 

Hutt Battle Armor

Bardziej historyczna ciekawostka niż naprawdę spotykany pancerz. Jest to wybitnie ciężka zbroja zaprojektowana dla Huttów, którym zechce się walczyć. Jako, że rzadko im się chce i zazwyczaj wolą oni wysyłać do walki innych to jest w posiadaniu tylko kilku zapaleńców.

Materiał: ciężka durastal, phrik
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, duży zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia jonowe; ogniowe; miecze świetlne
Strefa chroniona: 95%

 

Gen’Dai Cortosis Armor

Najcięższy znany pancerz, który tradycyjnie noszony jest przez wielu przedstawicieli rasy Gen’Dai. Każdy Gen’Dai posiada jego własną wersję. Inne rasy są zwyczajnie za słabe by w ogóle nosić ten gigantyczny, wybitnie ciężki pancerz zrobiony z cortosis i wzmocniony durastalą.

Materiał: ciężka durastal, wzmocnione cortosis
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, duży zapas tlenu, różne inne
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia jonowe; ogniowe; elektryczne; miecze świetlne
Strefa chroniona: 99%

 

 

Pancerze użytkowników mocy

Pancerze używane przez użytkowników mocy różnią się od pozostałych pancerzy. Przede wszystkim są projektowane tak, aby nie krępować ruchów i umożliwiać używanie wszelkich technik mocy. Po drugie pancerze te często mają wymiar symboliczny, zwłaszcza wśród Sithów, którzy lubią zakuwać się w zbroje choćby tylko po to, aby budzić dodatkowy respekt i grozę wśród przeciwników na polu bitwy.

Force Warrior Armor

Pancerz wykonany ze wzmacnianej skóry, którego głównym celem jest zapewnienie delikatnej ochrony, która nie spowalniałaby nosiciela. Jest często stosowany przez Sithów i łatwo dostępny.

Materiał: skóra
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 50%

 

 

Watchman Robes

Lekki, skórzany pancerz będący tak naprawdę lepszą wersją szat Jedi. Używany głównie przez Jedi, a czasem także innych członków neutralnych zakonów mocy.

Materiał: skóra
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 50%

 

 

Pilgrim Armor

Lekki, skórzany pancerz składający się ze skórzanego napierśnika i skórzanych naramienników, wykorzystywany w połączeniu z szatami i dodatkowymi elementami. Używany przez Jedi.

Materiał: skóra
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 50%

 

 

Ravager Armor

Lekki pancerz będący na wyposażeniu Sithów, którego główną zaletą jest durastalowy napierśnik, a także ogólna lekka konstrukcja, która praktycznie wcale nie krępuje ruchu.

Materiał: skóra, lekka durastal
Wyposażenie: naręczny komunikator
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 55%

 

 

Jedi Survivalist Armor

Lekka zbroja Zakonu Jedi używana głównie po to, aby chronić Rycerzy Jedi podczas misji na planetach, gdzie panują trudne warunki. Chroni nawet w kosmosie i jest solidnie wykonana.

Materiał: lekka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, komunikatorem, duży zapas tlenu
Niepodatność: próżnia, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 60%

 

 

Intimidator Armor

Pancerz bez szczególnych właściwości wykonany z lekkiej durastali oraz skóry, który noszony jest przez niektórych użytkowników ciemnej strony, którzy potrzebują po prostu lekkiej ochrony.

Materiał: lekka durastal, wzmocniona skóra
Wyposażenie: brak
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 60%

 

 

Fortified Defender Armor

Lekka zbroja używana przez Jedi i rzadziej Sithów, której głównym celem jest zapewnienie ochrony przed słabszymi blasterami. Jest to pancerz częściowy i lekka durastal miesza się tu ze skórą.

Materiał: lekka durastal, skóra
Wyposażenie: klimatyzacja wewnętrzna, naręczny komunikator
Niepodatność: pociski blasterowe
Strefa chroniona: 60%

 

 

Shadow Disciple Armor

Lekka zbroja składająca się z szat ze wzmocnionego tworzywa oraz hełmu. Bywa wykorzystywana przez niektóre sekty ciemnej strony mocy oraz rzadziej przez Sithów.

Materiał: lekka durastal, skóra
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią
Niepodatność: pociski blasterowe
Strefa chroniona: 50%

 

 

Revered Seer Armor

Specyficzny pancerz sporadycznie używany przez niektórych Sithów, który chroni głównie tors i ramiona, poza tym odsłania ręce, głowę i nie jest zbyt przydatny bojowo.

Materiał: lekka durastal, skóra
Wyposażenie: brak
Niepodatność: pociski blasterowe
Strefa chroniona: 60%

 

 

Dynamic Paladin Armor

Pancerz noszony przez niektórych Jedi, który zapewnia średnią ochronę, lecz posiada spory ekwipunek. Jest widywany wśród niektórych Jedi Sentineli, jako uzupełnienie dodatkowego wyposażenia.

Materiał: wzmocniona skóra, lekka durastal, cortosis
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, ochraniacze z cortosis, linka z hakiem, zapas tlenu
Niepodatność: próżnia, miecze świetlne (ochraniacze)
Strefa chroniona: 60%

 

 

Warden Armor

Średni pancerz będący częstym wyborem różnych Sithów. Jest to przyzwoity, częściowo skórzany pancerz, który chroni przed różnymi obrażeniami, a do tego nie jest zbyt ciężki, czy niewygodny.

Materiał: wzmocniona skóra, phrik
Wyposażenie: maska z filtrem i modulatorem głosu, mały zapas tlenu
Niepodatność: próżnia, miecze świetlne (w miejscu płyt)
Strefa chroniona: 70%

 

 

Phantom Armor

Jeden z nielicznych pancerzy przeznaczonych dla użytkowników mocy, czasem spotykany wśród Sithów, którzy lubią dodać sobie trochę grozy do wyglądu. Jest dość wszechstronny, lekki i posiada sporo zalet.

Materiał: wzmocnione tworzywa sztuczne, lekka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, mały zapas tlenu, klimatyzacja wewnętrzna
Niepodatność: próżnia, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 75%

 

 

Fanatic Armor

Rzadko spotykany pancerz użytkowników mocy, który składa się z napierśnika, hełmu i rękawic i zapewnia przyzwoitą ochronę tych miejsc przed atakami blasterowymi. Poza tym blokuje też w tych miejscach miecz świetlny.

Materiał: lekka durastal, phrik
Wyposażenie: hełm z modulatorem głosu
Niepodatność: pociski blasterowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 75%

 

 

Jal Shey Neophyte Armor

Wzbogacony mocą i wybitnie odporny pancerz używany przez Neophytów (odpowiednik Padawanów Jedi) z Zakonu Jal Shey. Jest niezwykle wytrzymały i bardzo odporny, lecz równie rzadki i trudny do zdobycia.

Materiał: durastal, phrik
Wyposażenie: brak
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia elektryczne; ogniowe; jonowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 65%

 

 

Zakuul Knight-Captain Armor

Średni pancerz będący nakładanym na szatę. Zapewnia ochronę torsu, rąk i kolan, ma także wszechstronne wyposażenie. Jest to pancerz używany przez najwyższych rangą Rycerzy Zakuul, którzy nie chcą by cokolwiek krępowało ich podczas akrobacji.

Materiał: stop neuranium i plastoidu, cortosis
Wyposażenie: maska z filtrem, mały zapas tlenu, wbudowany komunikator, rękawice z cortosis
Niepodatność: pociski blasterowe, miecze świetlne (rękawice), próżnia
Strefa chroniona: 65%

 

 

Sith Raider Armor

Pancerz popularny wśród wielu Sithów. Jest to średni pancerz przeznaczony do ochrony ciała przed słabymi pociskami blasterowymi, do czego świetnie sie nadaje. Dodatkowo posiada kilka przydatnych gadżetów.

Materiał: wzmocniona skóra, plastoid
Wyposażenie: wbudowany komunikator, skaner form życia
Niepodatność: pociski blasterowe, próżnia
Strefa chroniona: 65%

 

 

Exterminator Armor

Często spotykany wśród Sithów pancerz, który jest tak naprawdę zestawem płyt z phriku wkładanych pod szatę. Jest to niezbyt wymagający i przydający się w konfrontacjach z Jedi dodatek.

Materiał: wzmocniona skóra, phrik
Wyposażenie: brak
Niepodatność: pociski blasterowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 75%

 

 

Silent Warden Armor

Pancerz używany czasami przez niektórych Jedi, którego główną zaletą jest niewielka waga i pewna ochrona, jaką zapewnia on przeciwko blasterom. Jest stosunkowo łatwy w naprawie oraz lekki.

Materiał: wzmocniona skóra, lekka durastal
Wyposażenie: brak
Niepodatność: pociski blasterowe
Strefa chroniona: 75%

 

 

Zealot Armor

Średni pancerz spotykany czasem wśród niektórych Sithów, którego głównym celem jest wzbudzać strach i zapewniać pewną ochronę, z dodatkiem przydatnego w różnych sytuacjach wyposażenia.

Materiał: durastal, plastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, noktowizją, podczerwienią, naręczny komunikator
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 85%

 

 

Oracle Armor

Średni pancerz używany przez niezależnych użytkowników mocy, sporadycznie Sithów. Jest to zbroja, której głównym celem jest ochronić przed pociskami blasterowymi oraz mieczami świetlnymi. Zapewnia dobrą mobilnośc, lecz nie chroni rąk.

Materiał: phrik
Wyposażenie: hełm z wizjerem, modulatorem głosu
Niepodatność: pociski blasterowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 85%

 

 

Eradicator War Armor

Dość często spotykana, ciężka zbroja Sithów noszona przez wojowników na polach bitew. Jest wykonana z wytrzymałych materiałów i Sithowie, którzy szkolą się w walce dzięki mocy łatwo pokonują jej ograniczenia.

Materiał: ciężka durastal, phrik
Wyposażenie: hełm z wizjerem, rękawice z phriku
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe; elektryczne, miecze świetlne (rękawice)
Strefa chroniona: 90%

 

 

Force Master Armor

Najcięższy z pancerzy dedykowanych używającym mocy Sithom. Jest to pancerz wykonany ze smoczej skóry którego głównym celem jest ochranianie przed pociskami laserowymi, zasadniczo jest też bardzo lekki i nie blokuje żadnych mocy.

Materiał: smocza skóra
Wyposażenie: hełm z modulacją głosu
Niepodatność: obrażenia elektryczne; jonowe
Strefa chroniona: 80%

 

 

Herald of Zildrog Armor

Zbroja tajemniczej i bardzo mrocznej sekty wyznającej Zildroga, pochodząca z Zakuul. Jest to pancerz użytkowników mocy, który jest wybitnie lekki i nie przeszkadza w posługiwaniu się różnorodnymi technikami mocy.

Materiał: wzmocniona skóra
Wyposażenie: hełm z modulacją głosu, podczerwienią, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia elektryczne; jonowe, próżnia
Strefa chroniona: 80%

 

 

Revanite Pursuer Armor

Najlżejszy pancerz Revanitów, który składa się z durastalowych płyt oraz wzmocnionej skóry. Zapewnia sporą ochronę i jak wszystkie zbroje Revanitów jest oparty na konstrukcji pancerza Dartha Revana.

Materiał: wzmocniona skóra, durastal
Wyposażenie: hełm z modulacją głosu, mały zapas tlenu
Niepodatność: obrażenia elektryczne; jonowe, próżnia
Strefa chroniona: 80%

 

 

Amended Mystic Armor

Pancerz używany sporadycznie przez Sith Sorcererów będący dość lekkim. Nie krępuje ruchów, oferuje pewną ochronę i pozwala używać większości mocy. Często też jest poddawany licznym modyfikacjom.

Materiał: wzmocniona skóra, durastal
Wyposażenie: hełm z modulacją głosu
Niepodatność: brak
Strefa chroniona: 85%

 

 

Horizon Guard Armor

Pancerz elitarnych gwardzistów służących Wiecznemu Imperium, a w zasadzie samemu Imperatorowi. Wykonany z najwyższej jakości surowców ma za zadanie chronić użytkowników przed możliwie wszystkim.

Materiał: wzmocniona skóra, neuranium
Wyposażenie: hełm z modulacją głosu, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 75%

 

 

Agile Sentinel Armor

Jest to próba stworzenia efektywnego pancerza, który byłby jednocześnie egzoszekieletem, a także mógł wchłaniać moc z pocisków blasterowych. Aby zbroja dała się nosić poprzestano na napierśniku z dodatkami. Ma zalety, lecz niewielu użytkowników.

Materiał: durastal, neuranium, phrik
Wyposażenie: egzoszkielet wspomagający ciało, generatory-akumulatory
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 60%

 

 

Jedi Guardian Armor

Zbroja zakładana przez wojowników Jedi pod szatę, która jest ciężką, durastalową ochroną skuteczną głównie przeciwko słabszym blasterom, a także innym rodzajom obrażeń. Często widywana na polach bitew.

Materiał: ciężka durastal
Wyposażenie: komunikator w rękawicy
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe; elektryczne
Strefa chroniona: 80%

 

 

Crusader Armor

Zbroja używana przez niektórych niezależnych użytkowników mocy i Sithów, której głównym zadaniem jest ochrona przed uderzeniami mieczy świetlnych. Jest to rzadko widywana i budząca strach zbroja.

Materiał: ciężka durastal, cortosis
Wyposażenie: hełm z wizjerem, modulator głosu
Niepodatność: pociski blasterowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 70%

 

 

Revanite Avenger Armor

Średni pancerz Revanitów, który składa się z durastalowych płyt oraz elementów z phriku. Zapewnia niezłą ochronę i noszą go głównie Revanici wyższej rangi, którzy chcą pancerza niekrępującego ruchów.

Materiał: durastal, phrik
Wyposażenie: hełm z modulacją głosu, mały zapas tlenu
Niepodatność: obrażenia elektryczne; jonowe, próżnia, miecze świetlne (złote elementy)
Strefa chroniona: 80%

 

 

Jal Shey Advisor Armor

Wzbogacony mocą i wybitnie odporny pancerz używany przez Doradców (odpowiednik Rycerzy Jedi) z Zakonu Jal Shey. Jest niezwykle wytrzymały i bardzo odporny, lecz równie rzadki i trudny do zdobycia.

Materiał: durastal, phrik
Wyposażenie: brak
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia elektryczne; ogniowe; jonowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 70%

 

 

Scion Armor

Pancerz Scionów Zakuul, którego głównym zadaniem jest ochrona przed pociskami blasterowymi. Wykonany jest z lekkiego, wzmocnionego plastoidu i dzięki temu nie ma żadnego wpływu podczas używania różnorodnych technik mocy.

Materiał: ultralekki wzmocniony plastoid
Wyposażenie: hełm z modulacją głosu, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe
Strefa chroniona: 65%

 

Jedi Battle Armor

Ulepszona wersja klasycznej zbroi Gwardzisty Jedi, która jest dodatkowo powleczona warstwą odpornego na miecze świetlne phriku. Jest używana przez niektórych Mistrzów Jedi, którzy są w stanie obejść ograniczenia wynikające z jej sporego ciężaru.

Materiał: ciężka durastal, phrik
Wyposażenie: komunikator w rękawicy
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe; elektryczne, miecze świetlne
Strefa chroniona: 65%

 

 

Jedi Temple Guardian Armor

Tradycyjna zbroja strażników Świątyni Jedi, noszona przez gwardzistów, którzy całe życie zajmują się strzeżeniem świątynnej budowli oraz innych Jedi. Ma dużą wytrzymałość, lecz bez lat treningu jest dalece niewygodna i znacznie krępuje ruchy.

Materiał: wzmocniona skóra, lekka durastal, phrik
Wyposażenie: hełm z wizjerem
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe; elektryczne, miecze świetlne
Strefa chroniona: 75%

 

 

Sith Cultist Armor

Często spotykany pancerz noszony przez Sithów lubujących się w walce na miecze świetlne. Jest to zbroja, której głównym celem jest dezaktywowanie miecza świetlnego i zapewnienie ochrony przed bronią białą.

Materiał: plastoid, cortosis
Wyposażenie: hełm z wizjerem
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 80%

 

 

Revanite Champion Armor

Ciężki pancerz Revanitów, którego głównym zadaniem jest ochrona podczas walki na miecze świetlne, jest to pancerz łączący ze sobą phrik oraz skórę shata, który jest wyjątkowo cenny i rzadko spotykany.

Materiał: phrik, skóra shata
Wyposażenie: hełm z wizjerem i modulatorem głosu, mały zapas tlenu, klimatyzacja wewnętrzna
Niepodatność: pociski blasterowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 85%

 

 

Reaver Armor

Ciężki pancerz skuteczny głównie podczas kontaktu z bronią świetlną i odporny na miecze świetlne widywany czasem wśród Sithów. Taki, mocno zmodyfikowany, pancerz nosi np. słynny Darth Marr.

Materiał: neuranium, phrik
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, modulatorem głosu, klimatyzacja wewnętrzna, duży zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe, próżnia, miecze świetlne
Strefa chroniona: 85%

 

 

Tund Armor

Tajemniczy i niepozorny pancerz używany przez Czarowników z Tund. Jest to pancerz wykonany z klasycznej, ciężkiej durastali, a także skóry bestii ciemnej strony mocy o niesamowitej wytrzymałości.

Materiał: ciężka durastal, wzmocniona skóra
Wyposażenie: naręczny komunikator
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe
Strefa chroniona: 60%

 

 

Zakuul Knight Armor

Standardowy pancerz Rycerza Zakuul. Jest to zbroja wykonana głównie z neuranium i cortosis, nie za bardzo krępuje podczas wykonywania akrobacji, czy używania mocy. Potrafią się nią posługiwać wszyscy Rycerze Zakuul.

Materiał: neuranium, cortosis
Wyposażenie: hełm z wizjerem, modulatorem głosu
Niepodatność: pociski blasterowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 70%

 

 

Blade Savant Armor

Elitarna, starożytna zbroja Jedi używana głównie przez fanatyków pancerza. Ta zbroja daje niesamowity poziom obrony, zwłaszcza od wszelkiego typu cięć.

Materiał: ciężka durastal, cortosis
Wyposażenie: przesłona z wizjerem, wbudowana tarcza energetyczna
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia elektryczne; jonowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 75%

 

 

Unrelenting Terror Armor

Elitarna zbroja Sithów, której głównym celem jest zapewnienie wielofunkcyjnej ochrony oraz wspomożenie użytkownika systemem egzoszkieletu. Pancerz ten jest trudny w obsłudze i dość drogi w eksploatacji, ma jednak swoich fanów.

Materiał: wzmacniany plastoid
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, klimatyzacja wewnętrzna, egzoszkielet wspomagający ciało, duży zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe, próżnia
Strefa chroniona: 80%

 

 

Imperial Bastion Armor

Elitarna zbroja Sithów, której głównym celem jest zapewnienie maksymalnej ochrony przed atakami blasterowymi. Jest to pancerz widywany wśród Sithów, którzy nie lubią szybko się przemieszczać i wolą być chodzącym taranem.

Materiał: ciężka durastal
Wyposażenie: przesłona z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, klimatyzacja wewnętrzna
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe
Strefa chroniona: 90%

 

 

Revanite Vindicator Armor

Elitarna zbroja Revanitów, która chronić ma głównie przed pociskami blasterowymi. Jest to najczęściej bardzo ciężki pancerz, którego noszenie jest dość kłopotliwe i bardzo spowalaniające, czyni jednak z nosiciela prawdziwy czołg.

Materiał: ciężka durastal
Wyposażenie: hełm z wizjerem, modulatorem głosu, mały zapas tlenu, klimatyzacja wewnętrzna
Niepodatność: pociski blasterowe, próżnia
Strefa chroniona: 90%

 

 

Zakuul Inquisitor Armor

Elitarna zbroja Inkwizycji Zakuul, czyli agentów specjalnych wysyłanych przez Valkoriona do likwidacji najsilniejszych przeciwników. Praktycznie pozbawiony słabości.

Materiał: neuranium, cortosis
Wyposażenie: hełm z wizjerem, podczerwienią, noktowizją, modulatorem głosu, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe, miecze świetlne, próżnia
Strefa chroniona: 90%

 

 

Jal Shey Mentor Armor

Zbroja używana przez mentorów, czyli najpotężniejszych członków niezależnego Zakonu Jal Shey. Zbroja ta jest wzmocniona mocą i jako taka może mieć „magiczne” właściwości.

Materiał: phrik, wzmocniona skóra
Wyposażenie: brak
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe, miecze świetlne
Strefa chroniona: 80%

 

 

Sith Recluse Armor

Elitarna zbroja Sithów używana rzadko przez Darthów, którzy mają zamiar być niezniszczalnymi. Oferuje bardzo dobrą wytrzymałość i budzi dużą grozę.

Materiał: wzmacniany plastoid, phrik
Wyposażenie: hełm z wizjerem, mały zapas tlenu
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe, miecze świetlne, próżnia
Strefa chroniona: 95%

 

Orbalisk Armor

Pancerz, który jest kolonią skorupiaków żyjącą na nosicielu, która rozwija się latami. W zamian za pożywienie skorupiaki te dają nosicielowi pancerz. Większa siła, odporność i wytrzymałość wiążą się jednak z ciągłym bólem i niższą inteligencją.

Materiał: orbaliski
Wyposażenie: brak
Niepodatność: pociski blasterowe, obrażenia ogniowe; jonowe, miecze świetlne, próżnia
Strefa chroniona: 99%