Grywalne Rasy

 

W tym dziale odnajdziesz wszystkie rasy (264), które są grywalnymi rasami dla postaci graczy.

I Rasy a frakcje

Zwróć uwagę na Frakcje podane na karcie rasy. To właśnie to pole określa, czy wybrana przez ciebie rasa jest dostępna dla danej frakcji. Pamiętaj, że w trakcie gry twoja postać może oczywiście zmienić swą frakcję. Na kartach rasy podane są tylko możliwe frakcje startowe.

II Rasy a klasy

Zwróć uwagę, że niektóre klasy startowe są powiązane z rasami. Jeśli wybrałeś klasę Jedi Consulara, to musisz wybrać rasę, która jest grywalna w Zakonie Jedi, czyli w pole Frakcje ma wpisane: Jedi lub wszystkie. Niektóre klasy prestiżowe będą też dostępne tylko dla wybranych ras. Np. nie zostaniesz imperialnym gwardzistą będąc Quarrenem, ponieważ Imperium Sith jest z natury rasistowskie itd.

III Punkty życia i Siła fizyczna

Każda rasa posiada swój bazowy poziom punktów życia. Do tego bazowego poziomu punktów życia dodawane są punkty Odporności. Startową siłę fizyczną swojej rasy zwiększysz natomiast inwestując punkty umiejętności w Walkę wręcz.

IV Dodatkowe informacje

Rasy mają także podane punktowe bonusy w postaci punktów umiejętności dodawanych na początku gry każdej postaci. Zgodnie z kartą twojej rasy będziesz miało do wyboru opcję bonusową A lub B. Weź pod uwagę, że startowe punkty nie mają kluczowego znaczenia, dadzą ci jednak pewien mały, dodatkowy bonus. Rasy w spisie uszeregowane zostały w porządku alfabetycznym.

Poczekaj aż lista się wgra (to może chwilę potrwać)

Grywalne Rasy


Jeśli chcesz grać Droidem, to w pole Klasa Postaci wpisujesz Droid, a w polu Rasa wybraną Klasę I – V.

Karta Droidów