paź 222014
 

Shistavanen

Wraz z upływem ostatnich miesięcy sporo aktualizacji zostało wykonanych w zasadach. M.in odświeżone zostały Mapy Gwiezdne, czy ogólne zasady. Dziś dodane zostały też dwie nowe rasy: Shistavanen oraz Gungan. Na forum od ponad tygodnia trwa też nowy quest graczy pod tytułem Zagubieni w Kosmosie. Z 10 uczestników, którzy początkowo zapisali się do przygody obecnie przygodę nadal kontynuuje ośmiu. Już wkrótce kolejne informacje.

lip 082014
 

Wielki trumf tłustego Hutta Suroo

Po wyczerpującym boju i przejściu wszystkich swych oponentów oraz po raczej zaskakującym i krótkim finale Suroo The Hutt wygrał Turniej Galaxy, stając się tym samym Graczem Roku Galaxy roku 2014 i tytuł Gracza Roku dzierżył będzie aż do czerwca 2015 roku, kiedy to odbędzie się kolejny turniej. Zwycięzca turnieju, a także wszyscy gracze z podium otrzymają nagrody książkowe o których więcej wkrótce na forum. Zakończenie turnieju to też zakończenie obchodów 8 rocznicy Galaxy. Kolejny konkurs już na święta!

lip 022014
 

Cerean

Na stronie dokonana została kolejna aktualizacja, tym razem dodanych zostało 5 ras do działu Grywalne Rasy (Advozse, Cerean, Houk, Gen’Dai, Selkath), zmodyfikowany został także dział uzbrojenie, gdzie dodane zostały zbroje oraz ich obrazki, a także drobne zmiany zostały dokonane w innych działach, m.in umieściliśmy wszystkie materiały z archiwalnych sesji chatowych w dziale Dodatkowe Informacje.

Z przyjemnością informujemy także, że dobiega już końca organizowany z okazji rocznicy gry (8 rocznicy!) turniej Graczy, w którym najlepszą czwórką zostali: Forst, Valid Tigmaker, Darth Silon oraz Suroo The Hutt. Informacje o zwycięzcy i nagrodach już niebawem.