Szybki Start

 

Gra na Galaxy RPG jest prosta i intuicyjna, a ten dział jest specjalnie dla ciebie i w krótki sposób wyjaśni ci, jak szybko rozpocząć grę.

Po pierwsze: przejrzyj dział Grywalne Rasy i Klasy Startowe i zastanów się chwilę kim chcesz u nas grać. Postaraj się wybrać ulubioną rasę i jedną z klas startowych.

Po drugie: pomyśl nad tym w jakiej frakcji ma być twoja postać. Frakcje opisane są w dziale Przewodnika i są to typowe dla Gwiezdnych Wojen frakcje takie, jak Galaktyczna Republika (jasna strona), Imperium Sith (ciemna strona), Zakon Jedi (jasna strona), Kartel Huttów (kryminaliści) i Fringe (różni i neutralni).

Po trzecie: Dołącz do gry na Discordzie lub na naszym Forum. To trwa krótko. Wypełnij wszystkie wymagane pola, czyli Frakcję, Klasę, Planetę pochodzenia (wybierz ją z karty rasy), Rasę, Rok urodzenia/Wiek. Wybierz też charakter (+10 to maksymalnie dobry, -10 to maksymalnie zły) i opcjonalnie napisz coś o krewnych postaci. To wszystko!

Jeśli zarejestrowałeś się na Forum lub wysłałeś kartę na Discordzie to teraz pozostaje ci czekać na to, aż Mistrz Gry aktywuje twoją postać. Po prostu spokojnie czekaj (aktywacja trwa zazwyczaj ~24 godziny).