Szybki Start

 

Nie panikuj! Gra na Galaxy PBF jest naprawdę dość prosta i intuicyjna, a ten dział jest specjalnie dla ciebie i w krótki sposób wyjaśni ci, jak szybko rozpocząć u nas grę.

Po pierwsze: przejrzyj dział Grywalne Rasy i Klasy Startowe i zastanów się chwilę kim chcesz u nas grać. Postaraj się wybrać ulubioną rasę i jedną z klas startowych.

Po drugie: pomyśl nad tym w jakiej frakcji ma być twoja postać. Frakcje opisane są w dziale Przewodnika i są to typowe dla Gwiezdnych Wojen frakcje takie, jak Galaktyczna Republika (jasna strona), Imperium Sith (ciemna strona), Zakon Jedi (jasna strona), Kartel Huttów (kryminaliści) i Fringe (różni i neutralni).

Po trzecie: wejdź na forum i Zarejestruj się! To trwa bardzo krótko. Nick to na forum to imię twojej postaci! Wypełnij też wszystkie wymagane pola, czyli Frakcję, Klasę, Planetę pochodzenia (wybierz ją na podstawie rasy lub podaj dowolną), Rasę, Rok urodzenia. Wybierz też charakter (+10 to maksymalnie dobry, -10 to maksymalnie zły) i opcjonalnie napisz coś o krewnych postaci. To wszystko!

Jeśli wysłałeś już formularz i zarejestrowałeś się na forum to teraz pozostaje ci czekać na to, aż Mistrz Gry aktywuje twoją postać. Możesz też pisać do nas przez Discorda z prośbą o aktywację, lub po prostu spokojnie czekać (aktywacja trwa zazwyczaj maksymalnie 24 godziny).