Szybki Start

 

Dopiero co wszedłeś na stronę naszej gry i nagle ze wszystkich stron atakuje cię tona zasad, a ty po prostu chciałeś sobie pograć…

Nie panikuj! Gra na Galaxy PBF jest naprawdę dość prosta i intuicyjna, a ten dział jest specjalnie dla ciebie i w krótki oraz przystępny sposób wyjaśni ci, jak szybko rozpocząć u nas grę.

Po pierwsze: przejrzyj dział Grywalne Rasy i Klasy Startowe i zastanów się chwilę kim chcesz u nas grać. Postaraj się wybrać ulubioną rasę i jedną z klas startowych pasujących do wybranej przez ciebie frakcji.

Po drugie: pomyśl nad tym w jakiej frakcji ma być twoja postać. Frakcje opisane są w dziale Opisy Frakcji i są to typowe dla Gwiezdnych Wojen frakcje takie, jak Galaktyczna Republika, Imperium Sith (ciemna strona), Zakon Jedi (jasna strona) i Fringe (różni neutralni).

Po trzecie: wejdź na forum i Zarejestruj się! To nic nie kosztuje i trwa bardzo krótko. Nick to na forum to imię twojej postaci! Wypełnij też wszystkie wymagane pola, czyli Frakcję, Klasę, Planetę pochodzenia (wybierz ją na podstawie rasy), Rasę, Rok urodzenia. Wybierz też charakter (+10 to maksymalnie dobry, -10 to maksymalnie zły) i opcjonalnie napisz coś o krewnych swojej postaci. To wszystko!

Jeśli wysłałeś już formularz i zarejestrowałeś się na forum to teraz pozostaje ci czekać na to, aż Mistrz Gry aktywuje twoją postać. Możesz też pisać do nas przez Facebooka, albo przez Discorda z prośbą o aktywację, lub po prostu spokojnie czekać (aktywacja trwa zazwyczaj maksymalnie 24 godziny). W tym czasie możesz przeczytać inne działy na stronie, które bliżej zaznajomią cię z całą grą.