Szybki Start

 

Dopiero co wszedłeś na stronę naszej gry i nagle ze wszystkich stron atakuje cię tona zasad, a ty po prostu chciałeś sobie pograć…

Nie panikuj! Gra na Galaxy PBF jest naprawdę dość prosta i intuicyjna, a ten dział jest specjalnie dla ciebie i w krótki oraz przystępny sposób wyjaśni ci, jak szybko rozpocząć u nas grę.

Po pierwsze: przejrzyj dział Grywalne Rasy i Klasy Startowe i zastanów się chwilę kim chcesz u nas grać. Postaraj się wybrać ulubioną rasę i jedną z klas startowych pasujących do wybranej przez ciebie frakcji.

Po drugie: pomyśl nad tym w jakiej frakcji ma być twoja postać. Frakcje opisane są w dziale Opisy Frakcji i są to typowe dla Gwiezdnych Wojen frakcje takie, jak Republika, Imperium Sith (ciemna storna), Zakon Jedi (jasna strona) i Fringe (neutralni), a także Wieczne Imperium pojawiające się w grze Star Wars: The Old Republic w czasach której toczy się u nas rozgrywka.

Po trzecie: wejdź na forum i Zarejestruj się! To nic nie kosztuje i trwa bardzo krótko. Nick to na forum to imię twojej postaci! Wypełnij też wszystkie wymagane pola, czyli Frakcję, Klasę, Planetę pochodzenia (wybierz ją na podstawie rasy), Rasę, Rok urodzenia. Wybierz też charakter (+10 to maksymalnie dobry, -10 to maksymalnie zły) i opcjonalnie napisz coś o krewnych swojej postaci. To wszystko!

Jeśli wysłałeś już formularz i zarejestrowałeś się w grze to teraz pozostaje ci czekać na to, aż Mistrz Gry aktywuje twoją postać. Możesz też napisać do nas przez Facebooka, albo przez Discorda albo GG (5527295) z prośbą o aktywację, lub po prostu spokojnie czekać. W tym czasie możesz przeczytać sobie inne, interesujące cię działy na stronie, które pomogą ci już w trakcie rozgrywki i bliżej zaznajomią z całą grą.